parkenin altında patlayan boruyu bulan tesisatçı

Parkenin altında patlayan boruyu bulan tesisatçı dinleme ve termal görüntüleme cihazları kullanarak kaçak yapan patlak boruya ulaşmaktadır. Emir Tesisat İstanbulun tüm bölgelerine aynı fiyat üzerinden servis hizmeti vermektedir.

Parke altında patlayan boruyu tespit eden tesisatçı kalorifer tesisatında kırmadan kaçak araştırması yapan firmadır. Kombi su gösterge ekranına bakılarak kaçak olup olmadığı konusunda ön fikir sahibi olabilirsiniz. Kombi tesisatında su kaçağı varsa nasıl anlaşılır? Manometre devamlı düşüyor ve su eklemesi yaptığınız halde bunu görüyorsanız 1,5 barın altına sarkmış ise hava tankının bitmesi ve tesisatta küçük delinmelerin olabileceği konusunu düşünmeniz gerekir.

Parke Üstüne Çıkan Suyun Yerini Bulma

Parkenin altında patlayan boruyu bulan tesisatçı kalorifer radyatör tesisatındaki su sızıntılarını kırmadan onaran tamir eden firmadır. Kalorifer, kombi su sızıntılarını tespit tamir işlemi kaç paradır? Ekip arkadaşlarımıza ilgili katı, tesisatın türünü söyleyerek fiyat alabilirsiniz. Kombiye su basıldığı anda 2 bar seviyesinde sabitlenmesi gerekir. Eksilme belirtisi varsa özel bir cihaz takarak tesisata kombi su kaçağı kimyasalı eklemesi yaparak su damlamasını önleyen tesisat içinden hareket eden sıvı takviyesinde bulunuruz. Demirdöküm kombi su damlatıyor, kombi tahliyeden su kaçırıyor gibi sayısız sorunlarınız olabilir. Tesisattaki bu sıvının tamamen dolaşması, tüm su tesisatına ulaşması yaklaşık 48 saat içinde gerçekleşir ve hava ile buluştuğu noktalarda tamamen katılaşmaya ve o bölgeyi tıkamaya başlar. Bu da tamirat yapmadan, duvarı, fayansı yıkmadan, kırmadan su kaçıran kombi kalorifer su borusu onarımı anlamına gelmektedir.

Parkenin altında patlayan boruyu bulan tesisatçı kombi kaçak giderici sıvı kullanan firmadır. Ayrıca kameralı su kaçağı tespiti makinesi ile duvar, fayans içinden su kaçıran kombi borusu yerini de sıcaklık analizlerini yaparak yerini saptayabiliriz. Bazen kesilecek küçük bir parça su borusu, onarımı ve özellikle duvar ustası desteği sunan ekibimiz ile hasar alınan bina yüzeyinin de tamir edilmesi gibi komple çözümleri de sizlere sunmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87