su kaçıran yeri aletle bulan tesisatçı

Su kaçıran yeri aletle bulan tesisatçı ile kırma dökme tesisat yenileme sorunlarına son veriyoruz kameralı cihazlarla nokta atışı tespit için bizi arayınız. Tesisatçı firmamız İstanbul genelinde su kaçıran yerin noktasını tespit ve tamir işlerini yapmaktadır.

Su kaçıran yeri aletle bulan tesisatçı kırmadan lavabo tamiri yapan firmadır. Lavabo sifonu yerinden çıktığı zaman suyun dışarı akması normaldir. Evye borusunun duvar ve lavabo süzgeci ile bağlantısı vardır. Buradaki hafif bir oynama devamlı tesisat kullanıldıkça suyun akıp gitmesine nede olur. Fakat kameralı su kaçağı tespiti makinesiyle bunu görebilir, tesisatın sızdırıp sızdırmadığını kontrol ederek hasarsız bir şekilde önlem alabiliriz.

Aletle Su Kaçağı Yerini Bulan Tesisatçılar

Su kaçıran yeri aletle bulan tesisatçı mutfak evye borusunda kaçak bulan firmadır. Lavabo gider borusunda kaçak tespiti, tamir işlemlerinde robot cihazı kullanarak uygun fiyatlar ile sizlere destek olabiliriz. Gider kanalı içinden başlayarak lavabo kanal açma makinesi ile tıkanma yapan atıkların temizlenmesi, atıklar veya tesisat açısından sızdıran boruların beton içi pimaşta olması durumunda bile o noktaların kamera ile bulunması, kapatıcı ilacın eklenerek ve küçük bir tadilat yapılarak onarımı işlemlerini bizden alabilirsiniz. Lavabo şebeke borusunda su kaçağı bulma cihazı fiyatları servis açısından da gayet makul seviyededir. Herhangi bir daireye ait tesisatın su kaybı içinde olmasını ıslanma, duvar terlemesi, parkede kabarma gibi durumlarda görülebilir fakat ilgili sorunlu tesisat test pompası ile bulunurken beton içlerinden gelen zayıf sesleri bile dikkatlice dinleyebilecek olan ses dedektörlerimiz ile yerlerini sorunsuz olarak bulabiliriz.

Su kaçıran yeri aletle bulan tesisatçı lavabo su sızıntısı yapan yerleri bulan firmadır. Evinize zarar vermeden yağlanmış lavabo giderinin makineyle temizlenmesi, sızdırma yapan durumların tam olarak bulunarak buna yönelik çözüm sunulması adımları itinayla yapılmaktadır. Lavaboda su kaçağı bulan tesisatçı ile sorunlarınızı şu anda ekip arkadaşlarımıza anlatarak çözüm alabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87