Zeytinburnu Telsiz Tesisatçı

Zeytinburnu Telsiz tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Zeytinburnu semtine hizmet vermekteyiz.

Telsiz Tesisatçı Telefeonları

Zeytinburnu Telsiz tesisatçı petek içini kimyasal ilaçla temizleyen firmadır. Tamirat yapmadan petek temizliği için peteği tıkayan paneli boruyu bulan cihaz yani termal kamera ile sıcaklık değerlerini inceler ve dikkatli şekilde sistemdeki tüm maddeleri sökecek kimyasal eklemesi yaparız. Petek temizleme bazen görürsünüz, kenarından peteğe ilaç eklenir ve biraz sallayıp giderler ve bu yanlıştır. Kombi bakımı kireç, pasın cihazımıza eklenerek tıkalı katmanlardaki maddeleri ayrıştırarak, cihazımızdaki özel bölüme eklenmesini makinemiz ile yapıyor ve iç tabakaların tamamen temizlendiğinden emin oluyoruz. Zeytinburnu Telsiz tesisatçı lavabo açmak için makineli doğal yöntem kullanan servistir. Lavabo açma yöntemi nedir? İşe yarayan tekniklerden bahsedecek olursak önce analiz için görsel kameraları kullanarak sorunun şeklini incelemektir. Lavabo tıkanması açma atık sistemleri içindeki sayısız türdeki kanallarda metrelerce gözlem yapar ve nerede birikme varsa buluruz. Bu bazen lavabo pimaşında çökme gibi durumları da görerek çözüm üretmemizi sağlarken lavaboyu gerçekten açan makine olan tıkanıklık açma robotuna yay ekleyip pimaş temizleme içine gönderip, atıkların titreşimler ile ilerlemesini sağladıktan kısa süre sonra sorun çözülecektir. Üzerine ilave basınçlı su eklenmesi ile geriye kalan noktaları temizleyebiliriz.

Zeytinburnu Telsiz tesisatçı kırmadan, tadilatsız arama yapan su kaçağı bulma alarma cihazı olan firmadır. Su kaçıran tesisat tamiri için yer tespiti yapılması gerekir. Örneğin, şebeke su borusunda patlak varsa yoğun su gelmesi gerekir. Bunu cihazla tam yerini anlamamız kolaydır. Kameralı su kaçağı tespiti fakat su borusunun delinmesi, akıtması, damlatması gibi durumlarda basınç testi ve ses dedektörleri bir arada kullanılarak sıkıntı yaşanılan yerin bulunması gerekir. Su arıza tespiti kalp atışı nasıl çok sessiz ise onu 100’lerce kat büyütüyoruz ve duyulabilir duruma getirip su kaçağı tespiti sistemini yüzeylerde gezdirerek tam yerlerini buluyoruz. Fazla tadilat, işçilik masrafı çıkarmayacak, ucuz fiyatla su kaçağı bulan tesisatçı su tesisat firması arıyorsanız bize mutlaka ulaşınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87