Sirkeci Tesisatçı

Sirkeci Tesisatçı da modern makine ve teçhizatları, alanında uzman personelleri ile ev ya da işyerlerinizde sık yaşanan tesisat problemlerinden gider tıkanıklıkları ve su kaçağı tespiti ve onarımını herhangi bir yeri kırıp dökmeden yapmaktadır. Sirkeci Tesisatçı ayrıca kalorifer petek temizliği hizmeti de vermektedir.

Ev ya da işyerlerinde yaşanan tesisat sorunları, hoşnut olunmayan problemlerin başında gelmektedir. Ancak günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte modern cihaz ve ekipmanlarla bu sorunlar oldukça basit ve zahmetsiz bir şekilde ortadan kaldırılabilir bir hal almıştır. Yaşadığınız veya yaşayacağınız tesisat sorunlarında en önemli kural bu problemlere kendi başınıza müdahale etmemektir. Çünkü böyle bir müdahale sorunlarınızı çözmeyeceği gibi aksine çok daha büyümesine yol açmaktadır. Herhangi bir tesisat sorununda sirkeci tesisatçı ile uzman yardımı almanız tavsiye edilmektedir.

Sirkeci Tesisatçı’nın verdiği hizmetler:

Sirkeci Gider Tıkanıklığı Açma ; Tuvalet, banyo, lavabo veya mutfak giderlerinde oluşan tıkanıklıklara görüntüleme cihazları ile tıkanıklığın yerinin tespit edilmesinden sonra kanal açma makineleri ile müdahale edilir. Herhangi bir yerin kırılıp dökülmeden oldukça basit bir şekilde sorununuzun ortadan kaldırılmasına yarayan bu işlem gün içerisinde sizlere yönlendirilen ekip tarafından zahmetsizce halledilir.

Sirkeci Tesisatçı, profesyonel personelleri ile su kaçaklarını da yine ev ya da işyerinizin herhangi bir yerini kırıp dökmeden bulup problemi ortadan kaldırmaktadır. Sirkeci su kaçağı bulma işleminde akustik ses dineleme cihazları ile yapılan kontrol ile kaçağın yeri tespit edilir. Ardından tesisat test pompaları ile de sorun ortadan kaldırılır.

Kalorifer peteklerinde zamanla sudaki kireçlenmelerden dolayı tıkanmalar meydana gelir. Bu durum da ısınma sorunlarını beraberinde getirmektedir. Bu durumun yaşanmaması için her 2 yılda bir kalorifer peteklerinin temizlenmesi önerilmektedir. Sirkeci Tesisatçı kullandığı modern cihazlarla petek temizliğinizi de en uygun fiyata ve zahmetsiz bir şekilde halletmektedir.

Sirkeci tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kameralı su kaçağı tespiti , robot cihazlarla tıkanıklık açma ve kimyasal ilaçlarla petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz bulunmaktadır. Uzman tesisatçı kadromuz ve teknoloji harikası cihazlarımızla artık su kaçağını dert etmeyin.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87