Topçular Tesisatçı

Topçular tesisatçı ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ve tıkanmış gider borusu açma işlerini firmamıza yaptırabilirsiniz. Emir tesisat son teknolojiyi kullanarak tesisatçı hizmeti vermektedir.

Su sızıntısı problemlerine kesin çözüm

Eyüp topçular mahallesi tesisatçısı olarak gördük ki en büyük problem su sızıntısı olmuş.Evlerinize üst komşularınızdan su sızıntıları olabilmektedir, bu sızıntılar genellikle tuvalet veya banyo giderlerinden gelen pis atık sular olmakta ve alt katı yani sizin oturmuş olduğunuz katta gerekli hijyeni ve denge bozukluğunu değiştirerek sağlıksız bir ortam oluşumuna ve tavanınızın tahrip olmasına neden olmaktadır. Bu kaçağı bulmak bazı tesisatçılara göre oldukça zordur ve tavanınızda kırılmadık yer bırakmayabilirler. Topçular tesisatçı firması ise elinde bulunan son model robotik elektronik sistemler dahilinde gerekli işlemleri yaparak gerekli arızayı kısa sürede bulur ve yine robotik sistem dahilinde arızayı onarır.

Ayrıca bazı borularda sıkışan tüy, kıl, bez veya herhangi bir yapı boruları tıkar ve boru akışlarını engellemektedir. Engellenen boru akışı oldukça fazla zarar vermekte ve zarar verilen borular zamanla açılmakta ve patlamaktadır. Topçular tesisatçı hizmeti tarafından özel olarak elde edilen robotik aletler sayesinde tıkanıklık kolayca açılır ve açılan tıkanıklık sonrası zarar görülen borularda da gerekli düzeltmeler gerekli müdahaleler neticesinde yapılmaktadır.

Tıkanıklık açılma işlemi yapılmayan borular tıkanıklığa müdahale edilmediği sürece çeşitli oda ve yapılarda sızıntıya ve sızıntı sonrası deformasyona neden olmaktadır. Bu tür işlemlerin olmaması adına oldukça fazla maliyete gerek duyulmadan az maliyetlerce Eyüp topçular tesisatçı yapılmakta ve gerekli müdahaleler yapılmaktadır.

Topçular tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla tıkanıklık açma , kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti ve ilaçla petek temizliği servislerimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Son teknoloji robot cihazlarımız sayesinde tesisatınızda oluşacak bir kaçaktan ya da tıkanıklıktan şikayetçiyseniz bizlerle iletişime geçiniz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87