cağaloğlu tesisatçı

Cağaloğlu tesisatçı ile kırmadan su kaçağı tespiti , tıkalı gider borusu açma ve petek temizliği servislerinde aynı gün hizmet veriyoruz. Alt kata su kaçağı mı var ? kamera ile akıtan boruyu noktasal olarak bulup onaralım eviniz boş yere kırılmasın.

Hanelerde başa gelmesinden en çok korkulan ve istenmeyen sorunların başında tesisatlarda yaşanan sıkıntılar gelmektedir. Kameralı su kaçağı tespiti ancak gelişen teknoloji günümüzde birçok alanda hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Bu gelişen teknoloji ile birlikte eskiden büyük sıkıntılar yaşatan tesisat sorunları da çağa ayak uyduran makine ve teçhizatlarla son derece basit ve zahmetsiz şekilde cağaloğlu tesisatçı ortadan kaldırılmaktadır.

Tesisat Sorunları

Hanelerinizde yaşayacağınız tesisat problemlerine kendi kendinize müdahale etmeniz sorununuzu daha da büyümesine yol açacaktır. Örneğin yaşanılan bir tıkanıklık sorununda akla ilk gelen yöntem marketlerden temin edilen ucuz kimyasal maddelerle giderlerde oluşan tıkanıklığı açmak olmaktadır. Ancak bu kimyasal maddelerin solunumu hem ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmekte hem de tıkanıklığa yapılan bu müdahale ile sorununuzu çözmez aksine çok daha büyük tesisat problemlerine davetiye çıkarmış olursunuz. Bu nedenle tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, ya da kalorifer petek temizliği konularında uzman kimselerden yardım almanız önerilmektedir. Cağaloğlu Tesisatçı profesyonel personelleri ile yaşadığınız tesisat sorunlarını en kısa süre içinde zahmetsiz bir şekilde herhangi bir yeri kırıp dökmeden çözmektedir.

Cağaloğlu Tesisatçı ile;

Cağaloğlu Tıkanıklık Açma: Tıkanıklığın bulunduğu bölge görüntülü cihazlarla tespit edilir ve kanal açma makinesi ile de sorun ortadan kaldırılır.
Cağaloğlu Su Kaçağı Tespiti: Su kaçakları termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve tesisat test pompaları ile herhangi bir alan kırılıp dökülmeden tespit edilir.
Kalorifer Petek Temizliği: Kalorifer peteklerinin 2 senede bir temizlenmesi önerilmektedir. Cağaloğlu Tesisatçı ile bu işlem de en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Cağaloğlu tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla tuvalet açma , lavabo açma , gider açma ; kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti ; kimyasal ilaçlar ve kameralı görüntüleme cihazlarıyla petek temizliği işlemlerini uygulamaktayız. Ayrıca her işlem sonrasında yaptığımız bütün işlemler garanti kapsamındadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87