Bağcılar Demirkapı Tesisatçı

Bağcılar Demirkapı tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi veriyoruz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Bağcılar semtine hizmet vermekteyiz.

Demirkapı Tesisatçı Firmaları

Bağcılar Demirkapı tesisatçı su borusundan az su gelmesi için tıkanıklık açma ile aynı gün çözüm sunabilir. Su borularının tıkanmasına neden olan kireç ve korozyon gibi sebepler olabilir. Bataryadan suyun ince akması bazı belirtiler arasındadır. Pvc boru ve su boruları içinde özel kimyasallar ile yıkama yaparak tıkalı su borularının garantili açılmasını sunmaktayız. Servis elemanlarımız ile iletişime geçip bu türde hizmetleri de alabilirsiniz. Bağcılar Demirkapı tesisatçı koku yapan su borusunda delinen ve eskiyen parçaları su kaçağı tespiti bulabilir. Sağlam su tesisatında basıncın dengeli ve sabit olması gerekir. Eğer bu yoksa delinen su boruları bina içinde yer alıyor demektir. Damlama türündeki tesisatlarda dahil olmak üzere bizim uygulayacağımız test pompası tekniği ile bu türdeki belirtileri görmemiz ile hemen aktaracağımız sıvı kapatıcılar ile sızdıran su borusunda tamir işlemlerini kırmadan yapabiliyoruz. Tekrar ölçümlemenin ardından sonuçların mükemmel olması için çalışmaktayız.

Bağcılar Demirkapı tesisatçı radyatör plakaları arasındaki kireçleri temizleyebilir. Kullandığımız birinci sınıf petek temizliği cihazı ile ayrıca kombilere de bakım yapmaktayız. İlaçlı radyatör temizliğinin faydası kireç, pas, tortu birikintilerinin bu solüsyon ile zayıf hale gelmesi ve yoğun su basımları ile alınmasının sağlanmasıdır. Bu sayede ilk ısınan petek ile en uzaktaki petek sıcaklıklarının dereceleri genelde aynı olacaktır. Kaloriferin harcadığı doğal gazı azaltmak ve özellikle Kış, Sonbahar aylarında sıcaklıkları artırmayı, metal ısıtma peteklerinin kullanım ömrünün uzatılması hedefleriniz varsa mutlaka öneriyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87