Ümraniye Fatih Sultan Mehmet Tesisatçı

 

Ümraniye Fatih Sultan Mehmet tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve ilaçla petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ümraniye semtine servisimiz vardır.

Fatih Sultan Mehmet Tesisatçı Telefonları

Ümraniye Fatih Sultan Mehmet tesisatçı soğuk su borusu içindeki kireci, korozyonu temizlemek için tıkanıklık açma işlemlerinde kimyasalları kullanmaktayız. Önemli olan sağlam borularda tadilat yapmamaktır. Su borusu içindeki kireci ve pası temizleme çalışmaları için ekiplerimizi arayabilirsiniz. Ümraniye Fatih Sultan Mehmet tesisatçı korozyon maddeleri ve kireç ile dolmuş radyatörlerde temizleme yapmaktadır. Suların ısınıp, soğuk ısılara geçmesi ve farklı nedenler bu maddelerin üremesini sağlar. Radyatör içinde hava kalması gibi problemlerde yerleşecekleri bölgelerdir. Biz tümüne petek temizliği için kullanılabilecek termal kamera ile ilk incelemeleri yaparak ana soğuk kalan kısımları buluyoruz. Ardından duruma göre istersek tek tek bağlantı kurup kalorifer içlerini hemen temizleyebilecek cihazı bağlayabiliriz. Alınacak ilk kirli sular ile çıkan nesnelerin tuvalet gibi kanallara geçmesini sağlarız. Petek paneli ve borularının içindeki kireç, pas gibi maddelerin solüsyon temizleyici sıvılar ile eklenmesini sağlayıp kalan maddelerin de alınmasını sağlıyoruz. Petek sıcaklıklarını artırmak ve tasarruf oluşturucu doğal gaz masraflarında azalma ihtiyaçlarınıza kesinlikle cevap verecek çalışmadır.

Ümraniye Fatih Sultan Mehmet tesisatçı sifonda su kalmaması ve sifonda çatlak probleminde su kaçağı tespiti ile onarımlar için bizi arayınız. Akan sifon hortumunun yenisi ile birebir değişimi önemlidir. Duvar içine gömülü sifon hortumlarında doğru nokta ile başlamak lazım. Bahsedeceğimiz ses detektörü metal ve alakalı su tesisat borusundaki sızma yerlerini dıştan dinlemeler yaparak bulunmasına elverişli sistemlerdir. Beton yüzeyleri aşınmaz ve kırılmayacağı gibi kısıtlı işaretlenen kalem ile kırılan kısımda suyun akmakta olduğunu görebilecek kadar ileri düzey sistemlerdir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87