Bağcılar Evren Mahallesi Tesisatçı

Bağcılar Evren Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Bağcılar semtine servisimiz mevcuttur.

Evren Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Bağcılar Evren Mahallesi tesisatçı kanalizasyon borusu ve logarında geri tepme olması için tıkanıklık açma ekiplerini önermektedir. Gider içlerinde kullanılabilecek kameralar ile her ayrıntıya bakar ve cihaz ile görürüz. Bulduğumuz tuvalet kanallarının tıkanmasına neden olan kanalların içine helezon açıcı başlık göndeririz. Bu ünitenin yanı sıra farklı sorunlar için 30 tane aparat vardır. Her türlü tuvalet, lavabo tıkanmaları için cihaz kullanarak tamamen sorun oluşturmayacak giderler için bizi arayabilirsiniz. Bağcılar Evren Mahallesi tesisatçı soğuk şebeke borusunda oksitlenme için destek verebiliriz. Oksitlenen su borusu içindeki sıvıları tutmakta zorlanabilir. Devamlı su kayıpları olmakla birlikte galvaniz kullanım ömrünün tamamlanmasından da olabilir. Şebeke suyunda eksiltme olup olmadığını anlamak için kırmadan su kaçağı tespiti tekniklerine başvurmak gerekir. Test pompası aletine bağlanacak su sistemi giriş kısımları ile basınç yönünden ne derece anormallik olduğunu görebiliriz. Bu sayede teyit alabilir ve küçük kılcal su kaybı yapan borularda kimyasallar ile onarımlara geçebiliriz.

Bağcılar Evren Mahallesi tesisatçı radyatörün tam performans odaları ısıtmasını sağlamak için petek temizliği bakımını gün içinde yapmaktadır. Makine kullanımı ve kimyasal ile petekleri içten yıkayarak yoğun basınçlı sularla cihazımızın su tankı kısmında devir daim yaptırıyoruz. Bu esnada petek suyu kirliliğin bir süre sonra giderek azaldığı ve şeffaf kıvama geldiğini görebiliriz. Soğuk havalarda peteklerin ısıtma ve sıcak hava verme kalitesini artırmak için bu teknik iki sene kadar randıman sağlamaktadır. Özellikle peteklerin içinde kullanılacak solüsyonlar ile yapışmış ve yerinden çıkmayan nesneleri, kireçleri de alabilir, yakıt tasarrufunun %20 ve %40 gibi aralıklara kadar çekilmesini sağlayabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87