ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti

Ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti yapan kamera cihazlı tesisatçı servis telefonu 0551 231 83 55 tir su kaçağı bulma cihazları kullanarak tespit yapıyoruz. Tesisatçı firmamızda 99 TL ye daire tesisatında su kaçağı kamerlı cihazlarla bulunuyor tamiri içinde yerinde yapılacak onarıma göre fiyat veriyoruz.

Ataşehir esatpaşa tesisatçı arayışınızda Emir Tesisat bir telefon yakın üstelik sıradan tesisatçılarda bulunmayan su kaçağı tespit cihazları kullanarak hizmet vermekteyiz. Daireden alt kata su akıntısı var ise gelişi güzel kırımlar yerine ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti veren firmaları arayınız.

Ataşehir Esatpaşa Su Kaçağı Bulma Servisi

Ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti kombi su borularında patlak bulan servistir. Hiç alakası olmayan fayansın, duvarın kırıldığı ve sizi zarar, ziyana uğratan amatör tesisatçılardan bıkmadınız mı? Sırf sıcak su tesisatı, kalorifer için özel üretilmiş olan termal kameralar, basınç, nem ölçer cihazlar varken ve hasarsız olarak tarama işlemleri yapılırken bazı firmalar yine geleneksel yöntemleri maalesef kullanmaktadır. Fakat bizde baştan, sona garanti süreli işlemler sunulmaktadır.

Ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti sıcak su borularında patlak yerini termal kamerayla bulan firmadır. Hatasız bir şekilde su borularında patlak yeri nasıl bulunur? Sıcak su borusunda kaçak yerini gösteren, su sızıntısı yerini işaretlememizi sağlayan termal kameralı cihazlar, kalorifer gibi alanlar dahil nem ölçer cihazla birlikte taranabilir. Sıcaklık 40 derece ise ekrana da aynen yansır ve ölçüm yapılması için yalnızca sistemde sıcak su olması yeterlidir. Su akıntısın sızmaya başladığı yerin görüntülenmesi ve orada öbekleşmesi ekrana net olarak yansırken tüm bunları duvar, fayansa cihazı tutarak arka plandaki sıcaklık haritasından yola çıkarak analiz ediyoruz. Basınç testi ile apartmanın neresinde su kaçağı olduğunu net olarak görüntüleyebilir ve bu özel kameralı su kaçağı tespiti ekipmanı ile gerekirse onarıcı sıvılar ile tesisat içinden kaçak durdurulması yapabilir veya çok az bir tadilat ile hasarlı alanda kusursuz onarım oluşturabiliriz.

Ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti kalorifer tesisatında kaçak patlak yerini cihazla tarayan, hasarsız onaran firmadır. Kalorifer, gider tesisatı veya farklı alanlarda da basınç testi yapılabilir. Kaloriferin içini açmadan, parçalamadan kalorifer kaçak kapatıcı ilaç, kimyasal ile sızıntının durdurulması da mümkündür. Analiz sonrasında kenardan seyreltilerek gönderilecek olan sıvının kaçak alanında pıhtılaşması, sertleşmesi ile sızıntı alanındaki kaçağı durdurması ve cihazla bunu kontrol etmemiz mümkündür.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87