Ataşehir Esatpaşa Tesisatçı

Ataşehir Esatpaşa tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ataşehir semtine hizmet vermekteyiz.

Esatpaşa Tesisat Firmaları

Ataşehir Esatpaşa tesisatçı arıza yapan su tesisatını yerini su kaçağı tespiti sistemleri ile bulmaktadır. Beton bloklar sızıntı yerini bulmamızın arkasında engel değildir. Su sesleri çok az bile gelse akustik dinleme sistemleri yerini sabitleyebilir. Damlama yaparak su kaçıran borulardaki sızıntı yerlerini ile test pompaları ile bulurken onarım imkanları da her zaman vardır. Ataşehir Esatpaşa tesisatçı yalnızca kombi ve havlupan girişlerini kullanarak petek temizliği yapmaktadır. Peteklerde ısınmama ve soğuma sorunlarına neden olan petek içindeki kireç problemidir. Pas ve farklı maddeler de buna dahil edilebilir. Önemli olan suyun geçiş kanallarını tıkamasıdır. Acil yapılması gereken bu maddelerin tahliye yani dışarı alınmasıdır. Bunun için çözünmesi şarttır. Çözünme işlemi için havlupan giriş haznesinden kimyasal temizleyici sıvı ürünleri aktarırız. Belli bir ısı değeri içerisinde bu ürün petek içinde giderken neredeyse bir saat içinde tahliyesi, yeni su basımı, hava alınma işlemi yapılabilir. Kirlilik düzeyine göre bu süre değişecek olsa da kesinlikle metalleri korumada güç katması ve radyatör ısıtma giderlerini azaltmada önemli ölçütlerin yer alması çok önemlidir.

Ataşehir Esatpaşa tesisatçı atık sistemlerinde sıkışma ve tıkalı duruma geçmesini sağlayan nesneleri özel tıkanıklık açma cihazları ile temizler. İlk olarak herhangi sıhhi kanallarda bir takım kırılmalar olmaz, yalnızca boru sistemi içinden geçebilecek cihazlar kullanırız. Temiz ve tek tük atık kalan kısımlar dahi kameralar ile görülür. Yoğunluk nerede ise 30 parçadan oluşan cihaza takılabilir üniteler ile biz atık çeşidine göre onu sıkıştığı kısımlardan gitmesini sağlayacağız. Her adım garantili, her zaman uzun süre tıkanmayacak tuvaletler, banyolar, lavabolar için bu işlemi öneriyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87