Ataşehir Ferhatpaşa Tesisatçı

Ataşehir Ferhatpaşa tesisatçı firması olarak noktasal tespit ile su kaçağı tespiti , kimyasal ilaçlarla petek temizliği ve son teknoloji cihazlarla tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Ataşehir ilçesine hizmet vermekteyiz.

Ferhatpaşa Tesisat Ustaları

Ataşehir Ferhatpaşa tesisatçı boyalı su tekniği ile sızdıran atık sular için yerlerini bulmadan su kaçağı tespiti tekniklerinden yararlanabilir. Biz daha çok lağım sularının aktığı yeri bulmada kamera ile direkt görerek işlemleri başlatırız. Yalnız bazen bu bahsettiğimiz tekniğin de teşhisin doğru konulmasında etkisi vardır. Ayrıca yanımızda getirilen bazı boru parçaları ile hemen sorunu halledebiliriz. Ataşehir Ferhatpaşa tesisatçı kalorifer sistemi için petek temizliği yapmakla birlikte petekleri koruma ve onarma sıvılarını da birlikte getirmektedir. Karşımızdaki ilgili problemlerden birden fazla olabilir. Petekte kaçak varsa kimyasal sıvı ile alakalı peteğe hava giriş kısmından göndererek tamamen durdurabiliriz. Kalorifer soğumasına neden olan kireç gibi maddeleri de basınçlı su makineleri ile kimyasal sıvılarında birlikte gönderilmesi ile tüm petek içine geçmesi ivedilikle sağlanır. Bu kimyasallar hemen çözücü özelliği ve aktarılacak suyun da hızlıca kanallara dolması sağlanması ile tüm sistemde bir devinim oluşturulur. Hortumlar ile cihaza oradan kirlilik filtre kısmına takılarak tekrar suyun peteklere gönderilmesi bir, iki saat devam eder ve tamamen berrak kıvama gelinceye kadar sürer. Hızlı ısınan peteklere sahip olmak ve petekleri az yakıt ile ısıtmak gibi hedefleriniz varsa bu işlemi öneriyoruz.

Ataşehir Ferhatpaşa tesisatçı kireçlenen su borularında kireci temizlemek için kimyasal kullanarak tıkanıklık açma işlemleri yapmaktadır. Kireç veya pasın metal veya plastik boru sistemlerinde kaçak meydana getirmesi durumlarında ise yerlerini tanımlamada ses teknolojileri ile dinlemeler yapmaktayız. Onarım, alakalı arızalı şebeke borularında değişim işlemi dahil hepsi yapılabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87