Ortaköy Tesisatçı

Ortaköy tesisatçı firması olarak petek temizliği , tıkanıklık açma ve kameralı su kaçağı tespiti servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Beşiktaş semtine hizmetimiz mevcuttur.

Ortaköy Tesisat Ustaları

Beşiktaş Ortaköy tesisatçı evde sıcaklık kaybı problemi için petek temizliği çalışmasını aradığınız gün içinde sunmakta ve birkaç saatte tamamlamaktadır. Peteklerin hepsine tek tek getirdiğimiz cihazı bağlamamıza gerek yok ve zaten bu sistemlerin birbiri ile bağlantılı olması için yalnızca havlupan girişine cihazı ekleriz. Kablolar ile solüsyon çözücüleri gönderir ve her yere nüfuz etmesini sağlarız. Çok sayıda petek varsa birkaç tanesini kapatarak en iyi sonucu alırız. Pas, kireç, korozyon kalıntısı ve içinde ne varsa cihazın filtre kısmında takılır ve peteği içten koruyabilecek kimyasal kapatıcıları da ilave etmeyi unutmuyoruz. Ortaköy tesisatçı cihazla atık tıkanma yerlerini bulma işlemlerinin yanı sıra tıkanıklık açma üniteleri ile robot desteğini kullanarak lağım kanallarında temizlik işlemleri sunmaktadır. Pimaş atık borularında sıkışan ve duran nesnelerin hareketinin sağlanması sıfır noktasına gelinmesi ile yapılmaktadır. Bunun içinde cihazları kullanırız. Bazı atık parçalama üniteleri vardır. Yalnızca çok sayıda parçaya ayırmak ve nerede ise onun konumunu ilerletmek için kullanılır. Diğer taraftan ise kameralar ile konumlarını da görmemizden dolayı her zaman sorunsuz temizlenen atık kanallarını vaat ediyoruz.

Ortaköy tesisatçı “üst kat komşudan eve, duvara, fayansa su damlıyor” şikayetinde kırmadan analizler uygulayabilir. Şebeke boruları tam kapatılsa bile sızıntılar hep oluyorsa temiz su hatlarında su kaçağı tespiti işlemi yapılabilir. Sızma yeri alakalı komşunuzun örneğin, mutfak veya banyo gibi zemin kısımları başta olmak üzere ses dinlemeleri ile analizlerin uygulanması ile başlar. Gürültülü seslerin yerleri cihazlarda hemen belirecektir. Fayansa zarar vermeden fayansın altındaki su borusundaki kaçak yerleri bu şekilde bulunurken, onarım işlemlerini de hemen ekiplerimiz başlatacaktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87