Ataşehir Barbaros Mahallesi Tesisatçı

Ataşehir Barbaros Mahallesi tesisatçı firması olarak petek temizliği , tıkanıklık açma ve son teknoloji robotlarla su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Ataşehir semtine hizmetimiz mevcuttur.

Barbaros Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Ataşehir Barbaros Mahallesi tesisatçı “petekler hiç ısınmıyor, soğuk, ılık kalıyor” problemlerinde sıvı solüsyon çözücü destekli petek temizliği makineleri ile destek üretmektedir. Birkaç saatte bu kimyasallar ile kirlilik bağlantı kurduğumuz havlupan ile kablolar ile dışarı alınacak. Lağım kanallarına aktarılacak ve sistemlere yeniden berrak su ilavesi, koruyucu kimyasallar, havanın alınması, sistemsel farklı arıza var mı tüm kontroller dahil hizmet veriyoruz. Ataşehir Barbaros Mahallesi tesisatçı her gün bize gelen tıkanıklık açma için teknik servis taleplerini İstanbul içinde karşılamaktadır. Belli düzeylere ulaşan lağıma karışması gereken nesnelerin boru içlerinden başlayarak çapları daraltması sorunu oluşturandır. Defalarca aynı sorunla karşılaştık ve aklınıza gelebilecek her türlü aparatlar cihazımızda vardır. İçi tamamen su ve atıklar ile dolu olan tuvaleti düşünelim. Oraya cihazımıza ait bir kablo gönderir ve ön bölmesine küçük bir aparat yerleştiririz. Metalleri eritmek için, kumaş kalıntılarını geri çıkartmak için, ıslak mendil, peçete ve diğer atıkları ilerletmek için, bir arada duran ve yapışkan haldeki nesneleri çok sayıda parçalara bölmek dahil hepsi için kullanabilecek aparatlardır. Çalışmanın neticesini kameralar ile her zaman gözlemler ve kalıntıların bile orada durmasına izin vermeyiz.

Ataşehir Barbaros Mahallesi tesisatçı duvar altlarındaki borularda kırmadan su kaçağı tespiti yapma girişimlerinde öncüdür. Sızma boyutları çok zayıf olan bir senaryo ile ilerleyelim. Karşımızda yalnızca günde 200 ml gibi bir sıvı kaybı yaşanan borular var. Yerlerini saptamak için basınç testleri ile su değil de hava eklemesi yaparak ölçümlemelerde bulunabiliriz. Tesisat eskimesi nedeni ile bu türde vakalar olabilirken, onarım işlemlerinde kimyasallar ile sorunu da giderebiliyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87