Ataşehir Mustafa Kemal Tesisatçı

Ataşehir mustafa kemal tesisatçı firmamızda kırmadan su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve ilaçlı petek temizliği servisi verilmektedir. Tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanarak ev ve iş yerinde yaşanan problemler garantili olarak giderilmektedir.

Ataşehir Mustafa Kemal Mahallesi Tesisat

Ataşehir mustafa kemal tesisatçı yemek kalıntılarının mutfak lavabosunu tıkamasında tıkanıklık açma sistemlerini öneriyor. Öyle hassas bir yapı ki plastik malzemeye zarar vermez ve lavabo sularının akıp gittiği kanal içlerinden başlayarak metrelerce su püskürtebilir. Ne olursa olsun yapıştığı yerde kalmasına izin vermez ve bunu da çalışma sırası ve sonrasındaki görüntülü ekipmanlar ile teyit edebiliyoruz. Ataşehir mustafa kemal su tesisatçı işçilik masraflarının yok denecek kadar az olduğu petek temizliği hizmetlerinin nasıl yapıldığını sizlere anlatmak istiyoruz. Tesisat borularının tıkanması vakalarında peteklerin önemli bir yeri vardır. Şu anda yeni inşaatı biten bir daireye taşınmış olsanız bile birkaç sene içinde petek soğumalarına tanık olmanız şaşırtıcı gelmemeli. Çünkü kombi ayarlarında değişiklik yapmak, kombi kapatıp açmak veya bunlar olmasa bile sürekli belli derecelerde kalan suyun zamanla kireç üretmesi çok normaldir. Önlem alınmazsa korozyon yani petek içinden başlayarak metalin zayıflaması, sızdırması gibi durumlar yaşanabilir. Önlem olarak biz kimyasal sıvılar ile dairenizdeki tüm petek sistemlerine müdahale ediyoruz. Gün içinde bitirilecek bir girişim olup, kimyasallar en yakın 3-4 petek, sonrasında sıradakilere gönderilerek, basınçlı su ile dışarıya alınması gibi aşamalar ile sonuçlandırılabilir.

Ataşehir mustafa kemal tesisatçı gözlem kameraları ile atık su borusunda kaçak var mı yok mu anlaşılması su kaçağı tespiti ekipleri ile mümkündür. Kombi sıcak su borusunda analizler ile dıştan uygulanan termal cihazlar, temiz su sistemleri için üstün bir kalite ile test pompaları ile araştırılması gibi hasarsız yöntemlerimizden yararlanınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87