Beşiktaş Sinanpaşa Tesisatçı

Beşiktaş Sinanpaşa tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi verilmektedir. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beşiktaş semtine hizmet verilmektedir.

Sinanpaşa Tesisatçı Ustaları

Beşiktaş Sinanpaşa tesisatçı “acil ve hemen İstanbul’da tıkanıklık açma hizmeti almak istiyorum” şeklindeki isteklerinize yanıt verebilir. Taşınabilir ve hemen atık boruları içine yerleşebilen robotlar kullanıyoruz. Atıkları gözlemlemek ve yerlerini bulmanın yanı sıra sıkışma sebeplerini de görerek en uygun cihaz başlıkları ile temizlemeye gitmekteyiz. Tekrar ve daha sonraki tarihlerde bu hizmeti almanıza gerek kalmayacak düzeyde sorunları aşmak için bizleri mutlaka arayınız. Beşiktaş Sinanpaşa tesisatçı radyatör tesisat borularında petek temizliği işlemi sunmaktadır. Mutfakta kombimizin olduğunu düşünelim. İlk hat mutfağa döşenir ve oldukça sıcaktır. Yan tarafta oda biraz ılık kalıyorsa veya daha uzakta salondaki ısı değerleri daha düşük ise petekte reglaj ayarı kontrolü ve alakalı boru bağlantı sorunları var mı yok mu bakılması gerekir. Ayrıca bu tür sıkıntılar yoksa o halde soğuma yapan petekler termal kamera ile bakılarak görülür. Sıcaklık ölçümleri alınır. Havlupan nerede ise cihazımızı oraya taşır ve kimyasal sıvılar aktarırız. Bu sıvı peteklere geçtiğinde içindeki pislikler çözünecek ve suyu da hızlı göndereceğimiz için çözünen tüm sıvıları hızlıca tahliye etmekle birlikte binanızdaki tüm sorunları da yok etmek üzere profesyonel ekibimizi adreslerinize gönderebiliriz.

Beşiktaş Sinanpaşa tesisatçı su kaybı olan binalarda fazla ödenen su faturasının araştırılması dahil iş yeri veya ofiste su kaçağı tespiti işlemlerini yürütebilir. Test pompaları dediğimiz sistemler ile damla seviyesinde bile yani çok düşük sızıntılarda belirtileri cihaz ile hemen alabiliriz. Kimyasallar ile sızdıran yerlerin onarılması ve kırmadan bunun yapılması dahil hepsi için hizmet veriyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87