Sultanbeyli Tuna Mahallesi Tesisatçı

Sultanbeyli Tuna Mahallesi tesisatçı firması olarak tıkanıklık açma , petek temizliği ve son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti işlemlerini sürdürmekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Sultanbeyli semtine hizmetimiz mevcuttur.

Tuna Mahallesi Tesisat Ustaları

Sultanbeyli Tuna Mahallesi tesisatçı apartmanın dışında, toprakta ıslaklık olması ve bina dış cephesini devamlı ıslatması durumlarında su kaçağı tespiti ekiplerini mutlaka arayınız. Çünkü toprak altlarındaki sızma yerlerini bulmada ses teknolojisi ile konum saptama yapabiliriz. Kuyu suyu, sızdıran su boruları, kaynak suyu veya farklı atık kanallarına ilişkin vakalar da olabilir ve problemin bir an önce ortadan kaldırılması için çok sayıda cihaz ile araştırma yapıyoruz. Sultanbeyli Tuna Mahallesi tesisatçı et, meyve, sebze artıklarının lavabo giderinde tıkanma oluşturması durumlarında tıkanıklık açma işlemleri ile adeta ilk defa kullanıyormuş gibi sistemleri sizlere sunabiliriz. Petek içindeki borularda kireçlenme nedeni ile çok sayıda alan dolar ve onları açmak için kimyasallar kullanırız. Lavabolar için ise kimyasala gerek duymadan yalnızca su püskürtülmesi ve bunu da hali hazırdaki tüm pimaş atık su borusu içinden yapılması uygulanabilir. İçi kararmış, bahsettiğimiz veya daha farklı nesnelerden yer kalmamış halde olsa da onları tamamen problemsiz duruma getirebiliriz.

Sultanbeyli Tuna Mahallesi tesisatçı İstanbul tüm ilçelerinde kimyasal ilaç ile kalorifer ve radyatör soğumalarını gidermek için petek temizliği işlemleri uygulanmaktadır. Kalorifer tesisatı soğumasını önlemek için sıvı solüsyonda denilen kimyasalların havlupan gibi bölmelerden tüm peteklere gönderilmesi gerekir ve etkileşimli temizlik için bir süre o halde kalır. Dışarıya yoğun koyu renkli sıvılar alınırken, içinde biriken pislikler de tahliye edilir. Temiz şebeke suyunun tekrar peteklere gönderilmesi, fazla havanın alınması, yeniden ısıtma işlemi gibi kontrollerden sonra sizlere teslim edebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87