Sultanbeyli Orhangazi tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sultanbeyli semtine hizmet vermekteyiz.

Orhangazi Tesisat Ustaları

Sultanbeyli Orhangazi tesisatçı çok sayıda su kaçağı tespiti işlemi yürütmektedir. “Musluğum su damlatıyor, musluk borusunda sızıntı var” gibi konularda iç parça değişimi için batarya kontrolü yapılabilir. Fayansın içindeki tüm şebeke boruları ses yalıtım detektörü ile tek tek incelenir ve kusurlu kısımlarda çalışmalar yapılır. Sultanbeyli Orhangazi tesisatçı kalorifer peteği soğursa yapılacak işlemler arasında petek temizliği çalışmalarını sunmaktadır. Petek boruları hatalı döşenirse teknik servis çalışmaları ile düzeltilebilir. Bunun için bazı tadilat işlemleri gerekli olabilir. Yalnız en ufak bir hata olmamasına rağmen belli zaman aralıkları da dikkate alınarak peteklerde soğuma olması normaldir. Düşünelim ki ısıtıcı cihaz içerisinde 1 litre kadar su doldurup her gün kullanıyorsunuz ve içinde kireç birikir. Peteklerde de oluşan maddelerden bir tanesi budur. Özellikle iki sene gibi azami süre içinde birazdan bahsedeceğimiz cihaz kullanılmaz yani kirlilikten arındırılmazsa maalesef soğuma giderek artacaktır. Ev, iş yeri gibi binalarda havlupan veya kombi girişleri mutlaka vardır. Biz ise bu kanalları kullanıp, kimyasal çözücülerin peteklere aktarılmasını sağlar ve basınçlı su ile tahliyesini yaparız. Petekler kapalı devre sistemleridir ve korunmaya ihtiyacı vardır ve onu da sağlamak için petek korucu sıvılarını da çalışmanın en son aşamalarına doğru aktarmayı ihmal etmiyoruz.

Sultanbeyli Orhangazi tesisatçı küçük çapa sahip olan tıkanıklık açma aygıtının kanala geçmesi ile oradan hem görüntü hem de tıkanmaya neden olan faktörü uzaklaştırabilir. Yalnızca dairelerdeki tüm sıhhi kanallar değil, bodrumdaki ana gider kanalları veya iş yerlerindeki daha büyük çaplı tıkanmalar için de bizleri arayabilirsiniz.

Sultanbeyli Orhangazi Tesisatçı
0533 355 94 93 Tesisatçıyı TIKLA ARA