Sultanbeyli Abdurrahmangazi Tesisatçı

Sultanbeyli Abdurrahmangazi tesisatçı firması olarak petek temizliği , tıkanıklık açma ve son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Sultanbeyli semtine hizmetimiz mevcuttur.

Abdurrahmangazi Tesisatçı Telefonları

Sultanbeyli Abdurrahmangazi tesisatçı kombi ayarları değiştirilen, petek içindeki sıvıların soğuması ve ısınması gibi faktörlere bağlı olarak çamurlaşma oluşan kalorifer sistemlerinde petek temizliği çalışmaları yapmaktadır. Çamurlaşma, kireç, pas, korozyon maddeleri dahil hepsini bir havlupan giriş ve çıkış uçlarına cihaz kabloları bağlayarak petek içinden kırmadan yıkama çalışması ile sonuca ulaşabiliriz. Sultanbeyli Abdurrahmangazi tesisatçı ekipleri tıkanan kanallarda pis lağım kokusunun yayılması ve özellikle tıkanıklık açma gibi konularda komple yardımcı olabilir. Koku yapan herhangi bir kanaldaki sifon sistemi bozulmuş olabilir. Sifonda su kalmaması ve kanal içindeki kokuların üniteden dışarı sızması bu arıza giderilmezse sürekli olabilir. Sifon her atık borusunda özellikle tuvalet, lavabo ve banyo gibi alanlarda size en yakın olan kısımda bulunur. Oraya kamera gönderir ve gerekirse parçayı çıkartarak kontrol eder ve arızalı ise değişimini yaparız. Keza bu kameraları pimaş kanalları içine yönlendirerek sızdıran borular varsa görür ve size bilgi vererek sıradaki işlemleri uygularız. Örneğin, banyo kanallarındaki tüm pislikleri temizleyecek yöntem oraya yalnızca suyun püskürtülmesi ile kirlerin yok edilmesi diyebiliriz.

Sultanbeyli Abdurrahmangazi tesisatçı su borusu damlaması, patlaması, yerinden çıkması, montaj hatası ve su kaçağı tespiti gibi işlemlerde her zaman destek üretir. Şebeke sularını baştan sonra analiz etmek için iki cihazımızın olduğunu biliyor musunuz? Atık ve sıcak su sistemleri için ise iki farklı cihaz olup, hepsinin ortak konsepti görsel, işitsel analiz tekniklerine dayanmakta olup, hasarsız analiz anlamına gelmektedir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87