Sultanbeyli Mimar Sinan Tesisatçı

Sultanbeyli Mimar Siman tesisatçı firmamızda petek temizliği , tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti işlemlerini kusursuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sultanbeyli semtine hizmet vermekteyiz.

Mimar Sinan Tesisat Ustaları

Sultanbeyli Mimar Sinan tesisatçı kalorifer petek temizliği işlemini en iyi yapabilecek, yıkama çalışmasında maksimum verim alınması için özel kimyasallar ve cihaz kullanımında bulunmaktadır. Soğuyan peteklerdeki sıkıntı, sıcaklığın iletilmesindeki bazı engellerdir. Bunu ortadan kaldırmak için o kirliliği tahliye edip, kimyasal sıvılar ile peteğin tekrar korunması gibi işlemleri birkaç saatte ve yalnızca kombi veya bu yoksa havlupan girişlerini kullanarak yapıyoruz. Sultanbeyli Mimar Sinan tesisatçı kısa zamanda işin uzmanında alabileceğiniz su kaçağı tespiti çalışmaları sunmaktadır. Bina içinde su kaçak arama çalışmalarında kırmadan, zararsız işlemler için sinyalizasyon teknolojisini kullanmaktayız. Profesyonel cihazlarımızdan bir tanesi kombi gibi su boruları ile iç içe geçmiş sistemlere sıcak su vererek dıştan termal cihaz ile görüntülemeden hemen sonra sızma noktalarını bulmaktır. Atık kokuları geliyor ve sebebini bilmiyor musunuz? Şüpheli tüm atık borularında ilgili kanal içleri kullanılmak üzere yine kırmadan normal kameralar ile görüntü alır ve sızan noktaları hemen bulur, akabinde değişim işlemlerini uygulayabiliriz.

Sultanbeyli Mimar Sinan tesisatçı helezon yaylı gider içi kameralar ve tıkanıklık açma sistemleri ile ne kadar birikme olursa olsun hepsini yok edebiliriz. Robotla, pimaş, logar, banyo, boru, tıkalı kanal, lavabo, tuvalet plastik gideri içinden tamamen atıkları ilerletme ve onları zayıflatarak hızlıca kanalizasyona gönderebilecek akıllı robot sistemlerimizi servis elemanlarımız ile almak ister misiniz? Ayrıca sızma noktaları veya atık birikinti yerlerini de parmak kameralar ile görerek eksik temizlik veya sızıntı varsa bunu atlama gibi olasılık yoktur.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87