üst kattan akan suyu tespit eden cihazlı tesisatçı

İstanbulda üst kattan akan suyu tespit eden cihazlı tesisatçı arıyorsanız Emir Tesisat hizmetinizde sadece 99 TL kameralı sistem noktasal tesisat kaçağı bulma servisi veriyoruz. Tesisatçı olarak İstanbulda 5 şubemiz vardır en hızlı ve garantili çözümler için iletişim sekmesinden size en yakın şubemizi arayınız.

Üst kattan su akıyor ise komşunuza haber verin ve bizi arayın çünkü cihazsız olarak çağırılan tesisatçılar deneme yanılma yöntemi yapar bugun orayı yarın burayı yapayım derken hem size hemde komşunuza yazık olur. Su kaçağı problemlerini kökünden garantili olarak çözüme kavuşturuyoruz.

Üst Kattan Akan Su Nereye Şikayet Edilir

Apartmanda yaşamak güzel olsa da apartman içerisinde yaşanan sorunlar komşular arasında ciddi problemleler neden olabilir. Özellikle su tesisatı içerisinde yaşanan kaçak sorunları çözülmezse komşular arasında ciddi sorunlara yol açabiliyor. Üst kattan su sızıntısı problemi apartman içerisinde yaşayan kişilerin en çok karşılaştığı sorunudur. Üst kattan akan suyu tespit eden cihazlı tesisatçı Emir Tesisat İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Eviniz içerisindeki tesisat boruları zemin içerisinde olduğu için bu borularda yaşanan sorunlar hem ev sahibini hem de alt komşuyu etkileyebilir. Tesisat boruları zamanla yıprandığı için veya kalitesiz malzemelerden yapıldığı için zaman içerisinde zarar görerek kaçak noktaları oluşmaya başlar. Bazen borularda büyük delik noktaları oluşur bazen de delik noktası oldukça küçük olur veya çatlaklar oluşur bu noktalardan su sızıntısı meydana gelir. Küçük kaçak noktalarından akan suyun zemine çıkması veya alt katın tavanından çıkması biraz zaman alabilir. Önce belirli alanlarda sararma veya küflenme olabileceği gibi zamanla bu alanlar giderek büyüyebilir. Ama daha büyük olan ve boru içerisindeki suyun fazla fazla dışarı çıkmasına neden olan kaçak noktalarından çıkan suyun belirti göstermesi uzun sürmez. Boru içerisinden çıkan su kısa bir süre sonra zeminde veya alt katın tavanında belirtiler gösterir. Zemin üzerinde sararma, fayans aralarında oluşan kararma ve küflenmeler bir süre sonra sürekli hale gelir ve ne yapsanız da geçmez. Alt katın tavanında ise sararmalara, sıvada dökülmelere ve bir süre sonra suyun tavandan damlamasına neden olabilir. İşte bu şekilde üst kattan su sızıntısı problemi olduğu zaman komşunuz ile görüşerek sorunu kısa sürede çözmesini isteyebilirsiniz. Çünkü kaçak noktasından akan su arttıkça tavanınızda daha fazla sıva dökülecek ve istenmeyen görüntüler oluşacaktır.

Üst kattan su sızıntısı problemi çözümü için çağırılacak olan üst kattan akan suyu tespit eden cihazlı tesisatçı üst katın tesisat yapısını inceleyerek sorunu bulmalıdır. Eğer alanında uzman olan ve kırmadan tesisat tamiri yapan bir tesisat firması çağırılırsa bu firma herhangi bir kırma işlemi yapmadan zeminde veya duvarda olan tüm tesisat borularını inceleyerek kaçak noktasını tespit eder. Kaçak noktası bulunduktan sonra yine küçük bir alanda fayans kırma işlemi yapılarak kaçağın olduğu yer tamir edilerek sorun ortadan kaldırılır. Bu şekilde yapılan kaçak tespit çalışması ve sorunun çözülmesi sırasında herhangi bir işlem yapılmadığı için sorun 2-3 saatlik bir sürede çözülmüş olur.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87