esenyurt incirtepe tesisatçı

Esenyurt incirtepe tesisatçı ; kameralı tesisat kaçağı tespit etme , tıkanan tuvalet lavabo pimaş boruları robot sistemle açma ve petek temizleme için bizi arayınız. Emir Tesisat Esenyurtta hizmetinizdedir son teknoloji cihazlarla su tesisat problemlerini çözüme kavuşturuyoruz.

Esenyurt İncirtepe mahallesindeki tesisatçıların telefon numarası 0212 417 21 87 ve 0551 231 83 55 tir size bir telefon kadar yakınız arayın sorunu söyleyin fiyatını verelim. Her tesisatçıda bulunmaya su kaçağı tespit cihazlarına sahibiz , tıkanıklık açma robotlarımız var ve petek temizliği makinelerimiz vardır.

İncirtepe Mah Tesisatçıları

Esenyurt incirtepe tesisatçı peteklerin ısı performansını artırıcı petek temizliği yapan servistir. Her sene veya en geç iki seneye bir iç petek tesisat temizliği yaptırılması gerekir. Çünkü biriken tortu, kireç su giriş çıkış hızını yavaşlatır ve engeller. Bu maddeleri solüsyon salınan petek içlerindeki oluşumları çekecek ve sızdırmadan devir daim yaptıracak bir makine ile almaktayız. Peteğin üstünden bakıldığında petek arası tozları kuru buhar makinesi ile temizleme yaparak da komple çözümler getirebiliriz.

Esenyurt incirtepe su tesisatçı banyo tavanından su akması sebebini bulan su kaçağı tespiti servisidir. Tavanda küf, rutubet görünmeyen su sızdırma sorunu yerini anlamak ve banyonun tavanı su akıyor gibi sorunlara çözüm bulmak için ilgili daireyle sınırlı test pompası takılarak basınca bakılması sonucunda sızıntının olup olmadığı anlaşılabilir. Bunu birkaç daire içinde yapabiliriz ve yan dairenin tesisatındaki akıntı dolaşıp sizden sızdırıyor gibi gösteriyor olabilir. Banyo su sızıntılarını bulan makine olan ses dedektörü ile ses gürültülerinin yayılmasını takip edip, hangi dairede ve nerede tam olarak suyun çıkış yaptığını görürüz. Çok vakit almaz fakat kalıcı önlemler her zaman garantilidir.

Esenyurt incirtepe tesisatçı çapı daralan su borusunu kırmadan açan tıkanıklık açma firmasıdır. Kirlilikten dolayı su tesisat borusunun çapının daralması sıklıkla oluşmaktadır. Oluşma süresi birkaç seneden daha uzun aralığa kadar çıkmakla birlikte tıkanan su borularını açan servis olarak tesisatın içine yıkama sıvısı enjekte edip, makine ile kontrol ederek tesisatınızı baştan sona yıkayabiliriz. Demir, plastik su boruda temizlik gibi işlemler dairenizle sınırlı veya apartmanın tamamında da uygulanabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87