kamera ile su patlak bulan tesisatçı

Kamera ile su patlak bulan tesisatçı İstanbul firmasıyız daire içinde temiz su ve pis su patlak kırık çatlakları noktasal olarak yerini 99 TL fiyatla tespit ediyoruz. Emir Tesisat 4 şube 9 servis aracı ile giderek büyüyen geniş servis ağı ile hizmet veriyoruz.

Kamera ile patlak su yerini tespit eden tesisatçı firmaları İstanbul için bizi arayın aynı gün içinde servis hizmeti alın. Emir tesisat bünyesinde çalışan kaçak tespit uzmanları ve üstün kamera tekneolojisi ile su kaçakları problemlerini çözüme kavuşturuyor.

Kamera ile Patlak Su Borusu Bulma

Kamera ile su patlak bulan tesisatçı tavandaki sıvanın kabarması sorununu çözen servistir. Tavandaki sıva neden kabarır? Üst kat komşunun su tesisatında kaçak varsa beton içinden başlayarak akan su yerçekimi etkisi ile alt katın tavanına kadar akar. Bazen duvar içinden başlayarak birkaç kat alt kata bile ulaştığı olabilir. Yer yer ıslaklık meydana getirir ve sıvada kabarma, geniş bir alanda su yayılması, ıslaklık gözlenebilir. Peki, su kaçağı nasıl durdurulur ?

Kamera ile su patlak bulan tesisatçı tavandan su akmasını kırmadan onaran servistir. Fayans içini, duvarı çürüten, ıslak bırakan su sızıntılarını durdurmak için su kaçaklarının yer aldığı katı ve tesisatı bulmak gerekir. İki aşamalı yapabiliriz. Eğer ıslaklığı görüyorsak o daireye ulaşır ve ıslaklık olan bölgeye ses dedektörü ile taramaya başlarız. Suyun çarpmasındaki ses değişimleri ve belirtiler mutfak, banyo fayansını kırmadan su kaçağı bulan firmalar olarak bize avantaj sağlar. Mikrofon alıcısının tam olarak saptadığı yeri analiz ederek sızıntının yüzeyini buluruz. Gerisi kırılacak küçük bir alan ve fayansın da onarımının dahil edilebileceği su kaçağı bulma çalışmalarının tamamlanmasından ibarettir.

Kamera ile su patlak bulan tesisatçı tavan betonunu kırmadan onarım yapan servistir. Tavan içindeki su sızıntısını tespit etmek, durdurmak için test pompası ile basınca bakılarak sızıntı sesi veya ıslaklık gözle görünür düzeyde olmasa bile nereye ait olduğunu bulabiliriz. Ardından su tesisatının içinden su kaçağını onaran ilaç eklenmesi ile sızıntının durmasına yönelik küçük bir araştırma da yer alması sonucunda doğru sonuçların alınmasını tadilat işi çıkarmadan da tamamlayabiliriz.

 

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87