su kaçağını kameralı bulan tesisatçılar

Su kaçağını kameralı bulan tesisatçılar için İstanbul geneli servis veren firmamızı tercih edebilirsiniz dinleme ve kamera sistemi ile kaçak noktasını tespit ediyoruz. Emir tesisat 1998 yılından günümüze tesisat problemlerini teknolojik cihazlarla gidermektedir.

Su kaçaklarının tespiti sırasında kullanılan kameralar günümüzde tesisatçıların en çok kullandığı kaçak tespit cihazlarından birisidir. Su kaçağını kameralı bulan tesisatçılar kameralar sayesinde kısa sürede kaçağın olduğu noktayı tespit edip anında müdahale edebilmektedirler. Buda gereksiz yere zaman kaybetmeden ve fazla bir emek harcanmadan sorunun çözülmesini sağlamaktadır.

İstanbulda Kameralı Kaçak Tespiti Yapan Firmalar

Su kaçağını kameralı bulan tesisatçılar kullandıkları kameralar ile evinizdeki bütün tesisat yapısını kolaylıkla inceleyebilirler. Bunun için öncelikle kaçağın olduğu alandan çıkan suyun ortaya çıkartmış olduğu belirtiler incelenerek kaçağın olabileceği yer konusunda bilgiler edinilmeye çalışılır. Daha sonra kaçak noktası banyo tesisatında ise banyo gideri, klozet gideri, çamaşır makinası gideri, küvet gideri ve lavabo gideri içerisine gönderilen kameralar ile kaçak noktası tespit edilmeye çalışılır.

Mutfakta olan kaçak tespit çalışmalarında lavabo gideri ve bulaşık makinası giderinin olduğu noktalardan kameralar gönderilebilir. Bunların yanında birde kalorifer tesisatında kaçaklar yaşanabilmektedir. Bu durumda da kalorifer boruları içerisine en uygun alanlardan kameralar gönderilerek kaçak tespit çalışması yapılmaya çalışılır. Su kaçağını kameralı bulan tesisatçılar borular içerisine gönderdikleri kameralar ile kaçağın olduğu noktayı tespit etmek için kameradan aldıkları görüntüleri bir ekran yardımı ile incelerler. İnceleme sırasında tesisat borusundaki kaçak noktası gözle görülebildiği için daha kolay tespit edilip anında müdahale edilebilir. Su kaçağını kameralı bulan tesisatçılar kaçak noktasını bulduktan sonra küçük bir alanda kırma işlemi yaparak kaçak noktasına ulaşırlar. Ulaşılan kaçak noktası tamir edildikten sonra açılan yer tekrar kapatılır ve kullanıma hazır hale getirilir. Tesisat boruları içerisine gönderilen kameralar oldukça küçük oldukları için borulara zarar verme ihtimali yoktur. Bunun yanında kameraların borular içerisinde rahatça hareket edebilmeleri için de kameralar oldukça esnek olan bir kablo ucuna yerleştirilir. Bu şekilde daha rahat hareket edebilme imkânı sağlanmış olur.

Su kaçağını kameralı bulan tesisatçılar içerisinde bizim firmamızda yer almaktadır. Kaçak noktalarının tespiti için kameralar dışında dinleme cihazları ve özel termal kameralarda kullanmaktayız. Tabi bütün bu aletler işlerimizi kolaylaştırmanın yanında sizlere kısa sürede daha kaliteli hizmetleri sunmamızı da sağlıyor. Uygun fiyatlara kaliteli hizmeti almak için ise istediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87