Ataşehir Atatürk Mahallesi Tesisatçı

Ataşehir Atatürk Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve ilaçla petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Ataşehir semtine servisimiz bulunmaktadır.

Atatürk Mahallesi Tesisat Ustası

Ataşehir Atatürk Mahallesi tesisatçı taşma yapan lavabo için tıkanıklık açma ekiplerince tazyikli su uygulaması yapabilir. Sabit duran nesneler bu özellik ile ilerlemeye başlar. Ağır lağım nesneleri için helezon yay ile en temiz hali ile sorunsuz giderleri sizlere sunabiliriz. Günde birkaç defa tıkanan lavabolardan, hiç gider suyu eksilmeyen tuvaletler, banyo, küvet giderleri içinde bizi arayabilirsiniz, çünkü robot cihazın kamera fonksiyonları ile de görerek müdahale ediyoruz. Ataşehir Atatürk Mahallesi tesisatçı geçen sene kaloriferin daha sıcak olması ve bu sene sıcaklığının birkaç derece düşmesi durumlarında petek temizliği çalışması ile yine iki seneye kadar randıman almanızı sağlar. Bazı binalarda aylık doğal gaz faturası 400 lira gibi yüksek olmaktadır. Aslına bakarsanız Yaz ve İlkbahar aylarında bu kadar yüksek değildir. Düzenli yani en fazla iki seneye bir tüm kirli maddelerin alınması için bizi ararsanız peteğin her bir köşesine aktaracağımız su ile birlikte solüsyonun da geçmesini sağlar ve tüm maddeleri yapıştıkları yerden çözeriz. Geri çekim sırasında ise yoğun basınçlı suları göndererek yine kaloriferin yüksek performanslı ısınmasını sağlayabiliriz. Kombideki yakıtı düşürmek, azaltmak için mutlaka öneriyoruz.

Ataşehir Atatürk Mahallesi tesisatçı su basıncı yetersiz olan su tesisatında alakalı su kaçağı tespiti için tarama başlatabilir. Evimin, ofisimin, apartmanın tüm su tesisatında sızdırmazlık testleri yaptırmak istiyorum mu, diyorsunuz? Basınç merkezli olması gereken rakamsal değerleri cihaz ile tesisata bağlayarak tarama başlatabilir ve en ufak sorunları bile not edebiliriz. Özellikle su tesisatına eklenecek bazı sıvılar ile onarım işlemleri de günümüzde sağlıklı olarak yapılmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87