Ataşehir Barbaros Tesisatçı

Ataşehir Barbaros tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizleme işlemlerini yapmaktayız. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Ataşehir semtine hizmet vermekteyiz.

Barbaros Tesisat Firması

Ataşehir Barbaros tesisatçı radyatör vanasında sızıntı probleminde su kaçağı tespiti ekiplerimizi arayabilirsiniz. Radyatör vanası değişimi ve petek borularındaki sızıntılar için özel kimyasal ile içten onarma amaçlı sayısız çalışmalarımız vardır. Kollektör su tesisatında kaçak yerleri ve arızalı parçaları, nereden geldiği bilinmeyen su kaçakları için ses tarama teknolojileri, ısı-sıcaklık analiz cihazları gibi özel araştırma çalışmalarına sahip olan Çözüm Merkezi’ni tercih ederek en doğru kararı verebilirsiniz. Ataşehir Barbaros tesisatçı demir döküm özellikli kalorifer için makineli petek temizliği işlemi yapmaktadır. Alüminyum veya farklı petekler için, zemine döşenmiş, bireysel ve merkezi ısıtma kaloriferlerinin sıcaklığını yükseltmek için kesinlikle her sene veya en fazla iki seneye bir yaptırmanızı öneriyoruz. Takılacak bir makine ve sırf kalorifer kullanımına uygun kaliteli solüsyonlar ile ekonomik olarak petekleri ısıtmak aslında mümkündür. Tüm kirli maddelerin alındıktan sonra ortaya çıkacak olan içi tertemiz petek boruları ve panelleridir. Ağır kireç maddeleri, yoğun çamurlu oluşumlar, pas, kışır ve ne kadar madde varsa bu uygulamadan sonra suyun çekimi yapıldığı sırada alınır ve petek atıklarını ayrı yerde toplayan filtrede kalır. Size kalan ise her ay gelen aşırı doğal gaz faturasını düşürmek için bu faydalı etkiler ve sıcaklık açısından biraz daha yüksek değerler olacaktır.

Ataşehir Barbaros tesisatçı tuvaletin kendiliğinden taşması yani tuvaletin kullanılmadığı halde taşma yapmasında alakalı giderlerde tıkanıklık açma işlemi yapabilir. Komşunun lağım hattı tıkanmış ise oradaki atık ve sular sizin tesisatınıza kadar gelebilir. Biraz derin bir konudur ve gider içinde 10 metreden fazla bazı açıcı özellikli helezon yay gibi uygulamalar dahil kullanımda bulunabiliriz. Kamera ile bakılması gerekebilir ve en mükemmel sonuçları tuvalet gideri için robot temizleyici cihaz ile sunmaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87