Avcılar Denizköşkler Tesisatçı

Avcılar denizköşkler tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 kırmadan cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider borusu açma ve petek temizliği servisi verilmektedir. Emir Tesisat Avcılar şubesini arayarak aynı gün içinde hızlı bir tesisat hizmeti alabilirsiniz.

Avcılar tesisatçı arayışınız sürüyor ise birde bizim firmamızın yaptığı işlerden bahsedelim kırmadan dökmeden çalışmak bizim presibimiz. Beton altı gizli su sızıntılarını kameralı cihazlarla görüntüleme yaparak yer tespiti yapıyoruz. Tıkanın lavabo , tuvalet giderlerini yine kırmadan robot makineli cihazlarla açıyoruz.

  • Denizköşkler tuvalet açma
  • Denizköşkler lavabo açma
  • Deniz köşkler kırmadan cihazla su arıza tespiti
  • Avcılar denizköşklerde su tesisatçıları telefon numarası

Denizköşkler Su Kaçağı Tespiti

Avcılar denizköşkler su kaçağı tespiti 7/24 açık servis ile damlatma yaparak sızıntı oluşturan borularda su kaçağı tespiti test pompası ile düzenli olarak belirtileri cihaz ile alabilir ve kimyasal ekleyerek onarım başlatabilir. Analiz açısından ses, ısı, gider görüntüleme gibi farklı teknolojiler ile de çalışmalar yapmaktayız.

Avcılar denizköşkler tesisatçı doğal gaz faturasını bir türlü düşüremiyorum, nasıl doğal gaz faturası düşer soruları için petek temizliği önermektedir. Gerçekten de müşterilerimizin bir kısmı ilk defa bu işlemi bizden aldıktan sonra her sene veya en geç her iki seneye bir defa düzenli peteklere ve kombiye bakım çalışması için bizi arıyorlar. Çünkü kirli sayısız tortu, çamur, kireç maddeleri petek kanallarını tıkadığı için kombinin aşırı doğal gaz harcaması ve petekleri de doğru düzgün ısıtamaması problemi vardır. Banyoya cihazımızı taşır ve tesisat geçişlerini yaparak ilaç ekler ve peteklerin yarısı veya bir kısmına geçmesini sağlarız. Kapalı bıraktığımız peteklerin vanasını açar ve o kısımlara da suyun ilaçla beraber geçmesi sağlanır ve tüm kirli maddeler sular ile birlikte çekilir. Yaklaşık %40 kombinin sürekli aşırı yaktığı gaz için tasarruf ve kombi fatura düşürücü anlamında olumlu sonuçları olabilir.

Avcılar denizköşkler tıkanıklık açma robot kullanmak sureti ile kanaldaki sayısız atıkları parçalama usulüne gidebilir. Küçük ve ince yapılı da olsa tuvalet kağıdı bile bazı atıklar ile bir araya gelir ve sıkışma oluşursa tıkanıklık açma robotundaki delici ve parçalama ekipmanı ile gider içlerindeki kaçınca metrede olursa olsun kamera ile bulup bahsettiğimiz düzenek ile ilerlemesi sağlanır. Lavabodaki atıkları hemen temizleyebilecek basınçlı su makinesi ve helezon çelik yayı gibi sayısız çalışmalarda bizi arayınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87