Maltepe Cevizli Tesisatçı

Maltepe Cevizli tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkalı gider açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Maltepe semtine servisimiz bulunmaktadır.

Cevizli Tesisat Ustası

Maltepe Cevizli tesisatçı yanlış montajı yapılan su tesisat borularındaki kaçak probleminde su kaçağı tespiti için özel tarama sistemleri kullanmaktadır. Betona en ufak zarar oluşturmayacak içindeki geçen su borularındaki basınç değerlerine bakarak bile evin içinde ne kadar su sızıntısı ve kaybı var gibi soru işaretlerini görebilir ve uygulanacak sıvı ilaç ile de betonu bile kırmadan bazı binalarda en mükemmel sonuçları üretebiliriz. Maltepe Cevizli tesisatçı apartmanın ortak, merkezi ısıtma kazanından gelen sıcak suların evi, ofisi, işyerini iyi ısıtmaması gibi durumlarda petek temizliği ile sizin dairenizdeki kaloriferin kirliliğini makineli solüsyon ile alabilir. Bu sayede randımanlı ısınmanın önünü açarsınız. Yoğun kireç ve çamur tabakaları rahatça merkezi sistemden gelen sıcak suyun geçişini engeller. Havası alınan kalorifer peteğinin halen soğuk kalması ve ısınmaması, buz gibi olmasının nedeni budur. Biz makine ile sisteme erişir ve solüsyon ekleriz. Küçük miktarda su çekim hızları değil. 100 litre 1 dakikada su çekim hızıdır ve aynı anda arıtılır. Anlattıklarımız bireysel kombili kaloriferli evlerde peteklerin iyi ısınması için de yapılabilir.

Maltepe Cevizli tesisatçı plastik ürünlerin tuvaletin tıkanmasına neden olması ve yanlışlıkla tuvalete düşen telefon gibi problemlerde tıkanıklık açma ekiplerini aramanızı öneriyor. Normal atıklar için tıkadığı alandaki yerini kamera ile görüp o noktada delme ve parçalama vasfı ile çalışmalar yapılabilir. Bahsettiğimiz telefon veya kolay yakalanabilir bazı nesneleri de çok fonksiyonlu robot cihazımızda bulunan aparatlar ile çekip çıkartabiliriz. Beton kırarak tuvalet kanalı temizlenmesi mi? Hayır kesinlikle hali hazırdaki giderleri kullanarak ne kadar lağım sistemi varsa hepsi için bizi arayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87