Sultanbeyli Yavuz Selim Tesisatçı

Sultanbeyli Yavuz Selim tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği servisimiz bulunmaktadır. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Sultanbeyli semtine hizmet vermekteyiz.

Yavuz Selim Tesisatçı Telefonları

Sultanbeyli Yavuz Selim tesisatçı alaturka tuvaletteki suların dışarı taşması, sıçraması ve lağım sularının tuvaletin zeminini kirletmesi, gitmemesi durumlarında tıkanıklık açma sistemleri ile kanalın için 20 metreden fazla giriş yapabilir. Cihazın küçük bir ünitesine takılacak gider içi kılavuz kamera ne kadar problem varsa görmemizi sağlarken, o noktaya atık parçalama konusunda helezon yay, atık parçalama sistemi veya plastik küçük oyuncak topun gideri tıkaması gibi sayısız durumlarda yakalama aparatları ile kırmadan ve risksiz giderdeki tıkanmaları ortadan kaldırabiliriz. Sultanbeyli Yavuz Selim tesisatçı olarak senelik kombi ve petek temizliği çalışmalarında bizi arayınız. Kendimiz petek soğumasını giderebilir miyiz? Havasını almak ile içindeki maddeleri tamamen almak arasında fark vardır. Petekteki suyun tamamını alsam soğuma gider mi? İmkansız diyebiliriz. Çünkü soğuma yapan su değil petek borularını tıkayan, kireç, çamur ve diğer maddelerdir. Ancak güçlü çözücüler ve elimizdeki cihazı kullanarak alabiliriz. İki hortum iletim ve suyu geri çekme için kullanılır ve peteklere bağlantı kurmada birden fazla alternatif vardır. Suyu çekerken ilaç ekleriz ve bu kimyasal peteklere geçer. Eğer kireç tabakası ile karşılaşırsa tam olarak çözünür duruma getirir. Ardından bizler sürekli devir daim yaptıracağımızdan dolayı sayısız türdeki nesneler hızlıca alınır ve makine de arıtılır.

Sultanbeyli Yavuz Selim tesisatçı önceki aya göre fazla su faturasının gelmesi için su kaçağı tespiti ile bir evin, dairenin, iş yerindeki tüm su tesisatında sızdırma olup olmadığını araştırmak için hasarsız, tadilatsız sızdırmazlık testleri sunmaktadır. Sıcak ve şebeke hatlarına yönelik termal kamera, basınç ölçüm sistemi, ses analizleri ve daha pek çok mekanizma ile su boruları araştırılır ve gerekli görüldüğü taktirde sıvı alaşımlı onarım ilaçları ile şebeke borusundaki çatlağı, sızıntıyı durdurma ve onarım işlemleri de tarafımızca sunulmaktadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87