ziverbey tesisatçı

Ziverbey tesisatçı firmamızda kırmadan dökmeden kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , tuvalet ve lavabo tıkanıklığı açma servisi vermekteyiz. Tesisatçı firmamızda apartman dairesi içinde gizli su kaçağı tespiti yapabilmek için noktasal ve zarar vermeden analiz tekniklerini kullanmaktadır. Bu amaçla su seslerini dinleyebilecek ve özellikle basınç testleri ile yerini göremesek bile kapatıcı sıvılar ile sızıntıyı durdurabilecek sistemlerimiz vardır.

Ziverbey Su Kaçağı Tespiti

Ziverbey tesisatçı olarak uzmanlık düzeyinde kalorifer sistemi içindeki tüm pisliklerin düzenli bir şekilde bazı cihazlar kullanılarak Petek temizliği yapılmasını sağlıyoruz. Bunu uygulamak zorundayız çünkü eğer yapmazsak Peteklerde metali eritecek problemler hızlıca baş gösterebilir. Yani ısınma sorunu olan peteklerin kendiliğinden düzelmesi gibi bir seçenek kesinlikle yoktur ve bizi şu anda arayarak tüm radyatör içi pislikleri 1, 2 gibi saat gibi zaman içinde havlupan giriş kanalları kullanılarak temizlenmesini rahatlıkla yapabiliriz. Ayrıca Petek denizdeki hava problemi, reglaj ayarı dıştan bakılabilecek termal kamera ile ısı analizi gibi işlemler titizlikle uygulanabilir. Petekleri her kullanmanızda giderek sayısı artmaya başlayan kireç gibi maddeler oldukça geniş yer kaplar ve bunları çözücü halde toz kıvamına getirmek için sıvı bazı ürünleri kullanmaktayız ve bunu da basınçlı halde ilk petekten en uzaktakine rahatlıkla ulaştırabilecek sistemimiz vardır. Bir dakikada 10’larca litre peteğe sıvı akışı olurken, aynı şekilde cihazımızdaki eleğe çok sayıda kirli oluşumlar takılır ve bunları da rahatlıkla tahliye edebiliriz.

Maltepe Ziverbey tesisatçı başarılı ve sorunsuz tıkanıklık açma işlemlerinde özel cihazları kullanmaktadır. AVM tuvalet kanalını temizleme amaçlı bazı kutu ve kâğıt yiyecek artıkları yakalama başlıkları ve ekrana yansıyan son görüntüler ile uygulanabilir. Farklı atıklar için tam 30 farklı başlık mevcut olup her türlü sorun için çözüm bizde mevcuttur.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87