Beşyüzevler Tesisatçı

Beşyüzevler tesisatçı ile kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi makinalı cihazlarla servis vermekteyiz. Tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanarak Gaziosmanpaşa Beşyüzevlerde hizmet veriyouz.

Beşyüzevler Su Tespiti

Beşyüzevler su kaçağı tespiti duvarları, parkeleri, fayansları kırmadan su kaçağı tespiti yapmak ve onarım işlemleri dâhil hepsi için bizleri arayabilirsiniz. Görüntülü su sızıntı tespit cihazlarımız ile atık borusu içi kamera ile veya termal cihaz ile sıcak su hattı incelemelerini hasarsız olarak yapabilir ve akabinde hangi borunun değiştirilmesine doğru şekilde karar verebiliriz. Adeta temiz su borusunun kalbini dinleyen ses detektörleri ile su gürültülerini analiz ederek parça değişimi için yalnızca küçük bir alanın kırılmasını sağlıyoruz. Beşyüzevler tesisatçı ekipleri kırmadan petek temizliği yapabilmek için elektronik aksamdan yararlanır. Örneğin petek içindeki maddeleri dışarı çıkartmak için bu sistemin eski tekniklere göre kırılması şarttır. Yalnız bizim metotlarımız ile petek içine su ile karışık sıvı solüsyon aktarıp, tahliye etme aşamasında içindeki pislikleri de belli bir zaman içinde tamamen çıkartabiliyoruz. Radyatör temizliğinin faydası nedir? Daha az yakıt ile daha iyi ısınabilir, yakıt tasarrufu sağlar, binaların dereceleri istediğiniz rakamlara gelebilir, aynı gün içinde sonuç alırsınız, iki sene boyunca randıman alınır ve her iki senede bir defa kalorifer temizliğinin yapılması gereklidir.

Beşyüzevler tesisatçı ile klozet su tesisatı arızası için güvenilir, profesyonel, uzman, garantili İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası firması arıyorsanız bizlerle iletişime geçiniz. İç şamandıra değişikliği, rezervuar arızasına aynı gün çözüm ve farklı sıkıntılar içinde şu anda ekibimizi arayabilirsiniz. En iyi ve işe yarayan teknikler ile çözüm uzak değil!

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87