Yeşilpınar Su Kaçağı Tespiti

Yeşilpınar su kaçağı tespiti yapan cihazlı su tesisatçı firmamızda hem temiz hemde pis su tesisatı kaçak su bulma kontrolü yapılmaktadır. Yeşilpınar tesisatçı aynı gün içinde yaşanan sıhhi tesisat problemerini son teknoloji cihazlarla gidermektedir.

Yeşilpınar Su Kaçağı Bulma Servisi

Yaşilpınar robotla su kaçağı tespiti evi şantiyeye çevirmeden su kaçağını bulan bir firmadır. Senelerdir teknoloji anlamında cihaz yenilemesi yapmaktayız. Ustalarımızın deneyimleri önemlidir, yalnız cihaz analizleri ile kusursuz olarak sorunu tahribat meydana getirmeden bulmaktayız. Yeşilpınar su kaçağı tespiti belirtilerin cihaz yorumlaması ile hareket eder. Örneğin, bodrum katta su ıslanması varsa, duvar veya zeminde ıslaklık meydana gelmiş ise orada incelemeler yapabiliriz. Belki kameralı su kaçağı tespiti ile atık kanalı içinde kontrollerin yapılması uygun olabilir. Genelde bu tür şikâyetlerde lağım kokusu yayılması bodrumda var mı bir bakmamız gerekir. Bazen ise apartman dışında yer alan su kuyularındaki sızıntılar bodrumun devamlı su içinde kalmasına neden olabilir. Su seslerini dinleme kapasitesi olan ses detektörleri ile yerlerini bulabilir ve sorunu anlatabiliriz. Bodrum katındaki merkezi ısıtma su borularında kaçak varsa termal kameralar ile sızıntı yeri bulunabilir. Parça değişimi için her zaman doğru kararlar alınması gerekmez mi?

Yeşilpınar su kaçağı tespiti ile yalnızca işlemlerimiz bodrumu kapsamamaktadır. Lavaboyu kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri kameralı incelemeler ile yapılır. Lavabo bataryası şebeke su borusu analizleri dıştan ses detektör dinlemeleri ile uygulanır. Petek içindeki gövde veya petek su borularındaki sızmaları durdurmak için bizler kimyasal kapatıcıları ve petek içinden başlayarak uygulamakta ve kesin sonuç almaktayız. Sizlerde artık binanızda buraya yazmaya fırsat bulamadığımız farklı şikâyetleriniz olsa bile o halde bırakmak zorunda değilsiniz ve bizleri arayınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87