Sultangazi malkoçoğlu tesisatçı

Sultangazi malkoçoğlu tesisatçı firmamızda su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği son teknoloji kamera cihaz robotla yapılır. Tesisatçı olarak son teknoloji modern cihazlarla aynı gün içide ev ve iş yerlerine servis hizmeti vermekteyiz.

Malkoçoğlu Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi malkoçoğlu mahallesi tesisatçı doğal gaz ile çalışan kaloriferde petek temizliği işlemlerini kırmadan uygulamaktayız. Bireysel veya merkezi kalorifer ısıtma sisteminin tamamen temizlenmesi için güçlü sıvı solüsyonları, cihazlar ile birlikte kullanmaktayız. Çok vakit kaybı olmadan petek içindeki tüm maddeleri ihraç edebiliyor ve daha sıcak peteklere kavuşmanızı hedefliyoruz. Sultangazi malkoçoğlu tesisatçı olarak koku yapan atık kanallarında tıkanıklık açma ve koku giderici kalıcı önlemler alınabilir. Bizim yaptığımız ilk önce örneğin tuvalet kanalında kırılan boru var mı ve yeri neresi gibi sorulara netlik içinde kameralı sistemimiz ile cevaplar bulmaktır. Kırılan tuvalet borusunun yerini zarar vermeden bulma bu türde bir adım gerektirir ve akabinde parça değişimi birinci sınıf malzeme kullanılarak yapılır, kırılan veya parçalanan fayans, duvar gibi bölgeler tarafımızca onarılır. Bu sayede sorunsuz şekilde tuvalet kanalından gelen koku problemi önlenir. Diğer bir çalışma ise atık kanalı içindeki pislikleri bazı robot cihaz başlıkları ile ilerletme amacı ile girişimdir. Şu andaki teknoloji ile herhangi bir sıhhi kanal içindeki atığı parçalayabilir, su ile yıkayabilir, bazı nesneleri geri çekebilir ve problemi hızlıca yok edebiliriz.

Sultangazi malkoçoğlu tesisatçı ile uzman su kaçağı tespiti yapmaktayız. Çalışmalarımızdan bir tanesi atık kanal borusu çapı içi kamera ile gözlem ve kırılan atık borusunu hasar vermeden bulmaktır. 20-30 metre gibi bir kablo uzunluğu ile doğru teşhisleri ortaya koyabilmekteyiz. Gerçekten tek seferlik bir işlem tüm sorunlarınızın çözümü olabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87