Sultangazi Cebeci Tesisatçı

Sultangazi Cebeci tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servis hizmeti verilmektedir. Cebeci tesisatçı son teknooji cihazlarla ev ve iş yerlerinde meydana gelen tesisat kaçaklarını bulup gereken onarım işlemlerini yapmaktadır.

Cebeci Su Tesisatçı

Sultangazi cebeci mahallesi tesisatçı ile ses yapan batarya su tesisatı için bizleri aramaya ne dersiniz? Temiz su borusunda basınç dengesizliği problemi mi var? Sıcak su borusunun geçtiği duvarlarda terleme belirtileri mi var? Yani duvar hep ıslak mı kalıyor? Bir termal cihaz ile gözlenmesi sızıntı varsa yerinin bulunması için son derece etkili bir yöntem olabilir. Sultangazi Cebeci tesisatçı ile lavabo eviye su kaçağı tespiti için doğru firmadasınız. Eviye içine cam kırıkları, kesici nesnelerin atılması zamanla delinecek seviyeye gelebilir. Bu parçanın değişimi son derece kolaydır. Yalnız bir kamera sarkıtıp, yine de delinen kısımları görmekte fayda vardır ve bunun için cihazımız mevcuttur. Lavabo altı ile duvardaki birleşim kanalı arasında bağlantıların da parça değişimi ile doğru şekilde yapılarak, son testler eşliğinde sizlere teslimatı uygulanacaktır. Bazen ise lavabo sifonu veya lavabo gideri su sızıntısı ve alt kata damlatması gibi problemler de olabilir. Yine aynı kameralı cihaz ile (20 metre uzunluğa sahip kablo) eşliğinde yerini bulabiliriz. Apartman lavabo giderinden daha çok sizin katınızla alakalı bölgede meydana gelme ihtimali yüksektir. O bölgeyi de bu şekilde bularak elimizdeki birinci sınıf, aynı uzunluk ve çapa sahip sistemi kurarak yeniden çalışabilir duruma getirebiliriz.

Sultangazi Cebeci tesisatçı ile tuvalet içinden gelen lağım, kanalizasyon kokusu için su tesisatçısı firmamız 7/24 görevdedir. Kırılan boru varsa veya sifon suyu yüksekliği düşmüş ise koku yayılacaktır. Bunları araştırma ve sıkıntılarınızı giderek şekilde çözümler sunmak için bizleri arayınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87