Habibler Su Kaçağı Tespiti

Habibler su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak kırmadan robot makinalı cihazlarla su kaçağı bulma ve onarım servisi vermekteyiz. Habibler tesisatçı firmamızda son teknoloji kameralı sistemlerle ev ve iş yerlerinde oluşan su kaçakları giderilmektedir.

Habibler Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Habibler kırmadan su kaçağı bulma ekiplerimiz su damlaması bulma cihazları ile minik belirtiler hatta en ufak bir belirti olmayan binalarda bile doğru kararlar verebilir. Damlatan su borusunun yerini kırmadan bulmak için test pompaları en ideal kararları almamızı sağlar ve kombi, şebeke su borusu dahil hepsi için rahatlıkla kullanılabilir. Habibler su kaçağı tespiti ithal ve orijinal su kaçağını bulan cihazları kullanmaktadır. Bunlardan biri bahsettiğimiz basınç testleri uygulayan cihazlardır. Sızan su miktarı az olsa bile betonun içini yeterince ıslatabilirse su öbekleri sizin veya alt katlardaki komşularınızın gözüne ilişecektir. Yapılan bu işlem ile su kaybının belirtisini analiz ettiğimiz boruda var mı yok mu görürüz. Atık borularında kullanılmaz çünkü bu tip sistemlerde içten kameralı görsel inceleme yapan farklı bir cihazımız vardır. Su borusu tamiri yapmak için her tarafın kırılmasına gerek olmamakla birlikte yanımızda her zaman getirdiğimiz kimyasal sıvılar ile o damlama düzeyindeki, iğne deliği gibi ne kadar fazla sorun varsa bahsettiğimiz tamamen tıkanmasını sağlayabilir. Kuruma süresi genelde 24 saat civarında olup, gözünüz arkada kalmadan bizi arayabilirsiniz.

Habibler su kaçağı tespiti ile pis su borusu kaçak yerini kameralı su kaçağı tespit cihazı ile 20 metreden fazla mesafede incelemeler başlatarak bulabilir. Doğru noktaları bulmak müşterilerimizin binalarının güvence altına alınması demek olup, bina içinde dolaşımdaki sıcak su kanallarını ise ısı göstergeli termal cihaz ile de bulabildiğimiz ekleyelim.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87