Zeytinburnu Yeşiltepe Tesisatçı

Zeytinburnu Yeşiltepe tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Zeytinburnu semtine servisimiz bulunmaktadır.

Yeşiltepe Tesisatçı Telefonları

Zeytinburnu Yeşiltepe tesisatçı termal ısı sistemleri ile ılık veya sıcak su hattı döşenen boruda görüntülü su kaçağı tespiti işlemi yapabilir. Taramalar anlık ve hızlıca yapılırken delinmiş halde su kaçıran sıcak su borusu cihaza yansır ve ekibimiz şebeke su hatlarında da farklı cihaz taramaları ile de çalışmalar yapmaktadır. Zeytinburnu Yeşiltepe tesisatçı banyoda sürekli gider suları geri geliyor sorunu için tıkanıklık açma servisi olarak kimyasal çözümlerden uzak durmanızı öneriyoruz. Çünkü aşırı kullanımları ve özellikle eritici vasfı olan ürünler plastik olan malzemede aşındırma ve banyo pimaşında su sızıntısı problemlerini de oluşturabilir. Biz yalnızca basınçlı su ekipmanı ile içteki sayısız maddeleri hızlıca hareket ettirebiliriz. Basıncı da özenli olarak ayarlayarak, gider içi kılavuz kamera ile nereye ve hangi basınçta uygulama yapacağımıza kadar hepsini ayarlayarak kesinlikle en temiz haline getirebiliriz. Banyo giderinde sıkışan yüzük, kolye, sert cisimler için ise helezon yay kullanarak içteki maddeleri gövdeye atıkların sürtünmesi ile hemen açılmasını da yapabiliriz.

Zeytinburnu Yeşiltepe tesisatçı soğuk günlerde petekleri iyi ısıtmak için özel teknikler ile makine kullanarak petek temizliği çalışmasını öneriyoruz. Adeta iç katmanlardaki tıkanma nedeni ile oluşan tüm sorunları özel kimyasallar ile ortadan kaldırabiliriz. Havlupan olabilir, farklı bir kolektör ağzından ilaçlı sıvının gönderilmesi ile katı formdaki tüm oluşumlar dibe doğru çökmeye başlar. Yani zayıflamaya başlar ve basınçlı sular ile hızlı alır ve tekrar yakımda ise sıcaklık artacağı gibi petek için doğal gazdaki faturayı düşürme amaçlı olarak da yardımcı olacaktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87