Zeytinburnu Nuripaşa Tesisatçı

Zeytinburnu nuripaşa tesisatçı firmamız cihazla kırmadan su kaçağı bulma , robotla tıkalı lavabo , tuvalet açma servisi veriyor. Bize 0551 231 83 55 ten ulaşabilirsiniz tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazları kullanarak aynı gün içinde ev ve iş yerlerinize hizmet veriyoruz.

Alt kata su akıntısı mı var ? Tuvalet veya lavabo giderleri mi tıkandı ? Bizi arayın birbirinden farklı tesisatçıların çözüm bulamadığı sorunları son teknoloji cihazlarımızla gideriyoruz.

Nuripaşa Tesisat Servisi

Zeytinburnu nuripaşa tesisatçı lavabo su tesisat borusu dirseğinde patlama veya sızıntı yerini bulmak için su kaçağı tespiti hasarsız inceleme işlemlerini kullanabilir. Evinizdeki tüm su tesisatlarında sızdırmazlık testi uygulanır ve bu çok yönlüdür. Seslerin takibinde beton içi bile olsa frekansları ayarlayarak incelediğimiz gibi su borusundaki basıncın eksildiği ve azaldığı durumlarda bazı ilaçlar ile yerini saptayabiliriz. Arıza yapan su borularında aynı gün onarım hizmetlerimizi kaçırmayınız. Zeytinburnu nuripaşa su tesisatçı kombinin iyi ısıtmadığı, sıcak hale getirmediği kaloriferler için petek temizliği işlemi ve kombi bakımını sunmaktadır. Aslında peteklerdeki kirecin ve kirli suyun alınması, arıtılması ile %30 gibi az bir doğal gaz ödemesi yapmanız da mümkündür. Hiç ısınmayan peteklere ne yapılabilir? Makine kullanılarak kaloriferdeki suyu çekeriz. Bu devamlı suyu alıp atık hattına dökme anlamına gelmez. Suyu makine içinde arıtır ve kirleri arındırır, geri peteklere göndeririz ve bir süre sonra kimyasal ekleriz. Kimyasal sadece su ile gelmeyen sayısız nesnelerin alınması için kullanılmaktadır. Çözünme başlar ve 100 litre/dakika hızında suyu bu şekilde çekeriz ve en sonunda berrak kıvama gelecektir. Yine de temiz su eklemesi yapıp, koruyucu kimyasalı da petek içine ilettikten sonra çalışmalar çok geçmeden tamamlanır.

Zeytinburnu nuripaşa tesisatçı en ufak kullanılamaz duruma gelen lağım sistemleri için tıkanıklık açma amaçlı bizi aramanızı öneriyor. Şebekeden suyu çekip cihaza tazyik özellikli kanal içlerini yıkayacak şekilde kullanabildiğimiz gibi uygulama kısımlarını da kamera ile görebilir ve tuvaletler için helezon yay ile güçlü şekilde kanaldaki tüm nesneleri temizleyebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87