Kandilli Tesisatçı

Kandilli tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla tıkanıklık açma , petek temizliği ve su kaçağı tespiti servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Üsküdar semtine hizmet vermekteyiz.

Kandilli Tesisatçı Telefonları

Üsküdar Kandilli tesisatçı pimaştaki su gider yollarını temizlemek ve tıkanıklık açma amaçlı olarak kanal temizleme de uzman robot aygıt kullanıyoruz. Söz gelimi banyo kanalındaki kıl ve saç artıklarını temizleme işlemini anlatalım. O hatların içine yani gider yoluna basınçlı su pompası yerleştiririz. Düzeneği ve basıncı ayarlar, içte yıkama yapabiliriz. Daha yoğun kir tabakalarında helezon yay kullanarak içteki sayısız maddeleri hareket ettirebiliriz ve robot aygıtın inanılmaz derece işlevsel 20’den fazla aparatı vardır. Kandilli tesisatçı kaloriferin havası alınmasına rağmen ısınmaması için petek temizliği çalışması ile kalorifer peteğinin altı soğuk kalması gibi sorunlara tamamen çözüm sunabiliriz. Önemli olan sıcak suyun ilk kısımdan en uzaktaki bölmeye kadar eşit miktarda dağılmasıdır. Bunu ancak iç yapısı tamamen temiz olan kaloriferlerde yapabilirsiniz. Yakıt giderini de düşürmek için etkili olan bağlanacak bir cihaz ile hızlıca kimyasal aktarımlarında bulunuyoruz. Bu oluşumlar maddeye çarpıp, üzerine yerleşip zayıflayacak ve çözeltiye dönüştürecek özellikte olup birkaç saatlik basınçlı su uygulaması ile alakalı tüm sorunları aynı gün bitirebiliriz.

Kandilli tesisatçı su sızıntısı kendi kendine durur mu sorusu için “hayır” cevabı verirken su kaçağı tespiti sistemlerimizi kullanırsanız analizin hasarsız olacağını belirtebiliriz. Su hatlarını dıştan veya içten bazı cisimler, maddeler sıkıştırabilir ve delinebilir. Ömrü tamamlanmıştır ve tıslama şeklinde genelde gürültü oluşturur. Standart prosedür olarak biz zaten bazı detektörler kullanarak ses açısından analizleri yaparak yerini bulabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87