Zeytinburnu Maltepe Tesisatçı

Zeytinburnu Maltepe tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Zeytinburnu semtine servis göndermekteyiz.

Maltepe Kameralı Su Arıza Tespiti

Zeytinburnu Maltepe tesisatçı kırılmış lağım kanalında onarım için tıkanıklık açma kamera düzeneğini kullanarak yerini saptayabilir ve sağlam, yeni pimaş borusu takabilir. Pis su pimaşındaki atıkların taşma yapmasını engellemek için özel helezon yaylar ile önce kısa bir gider içi derinlik ve ardından gerekli ise ek helezon yayı cihaza bağlayarak titreşim dalgaları veririz. İçteki kirli sular ve devamındaki tüm nesnelerin hareketi sağlanırken taşmaları da önleyecek metotlarımız vardır. Zeytinburnu Maltepe tesisatçı apartmandaki, handaki, iş yerinde, AVM’deki tüm kalorifere petek temizliği yapılması ve indirimli fiyatları olan petek yıkama İstanbul firması ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. Kalorifere bağlanabilen, havlupan girişleri ile uyumlu, kombi ile çalışabilen ve sıvı aktarımını kimyasal ile yapabilen bir cihaz kullanmaktayız. Elektrikli bir aygıt olması ile birlikte bireysel ev kullanıcısı iseniz de uzun süredir peteklerin yıkanması yapılmaması neden ile oluşan kirleri bile hızlıca söküp alabiliriz. Bu sayede radyatördeki yüzeyin hiç ısınmaması gibi sorunların aşıldığı gibi “doğal gaz faturam neden yüksek geliyor?” gibi şikayetlerinize de çözüm bulmaktayız.

Zeytinburnu Maltepe tesisatçı yer altındaki şebeke suyunda su kaçağı tespiti ve bulma işlemleri için bizi arayınız. Tahribatsız kaçak yapan boruyu bulmakta içme suyu hatlarına ilişkin basınçları kontrol ederiz. Ses belirtileri varsa farklı cihaz ile dinler ve yerini işaretleriz. Isı sistemlerinde ise termal ısı duyarlılığı olan kameralar ile bakarız. Lağım hattı için uzun kablolu kameralarımız vardır. Toprak altını keza detektör ile tarayabilir ve lağım hatlarında tıkanmaları da kameralar ile bulup çözümler sunabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87