Zeytinburnu Veliefendi Tesisatçı

Zeytinburnu Veliefendi tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Zeytinburnu semtine servisimiz bulunmaktadır.

Veliefendi Tesisat Tamircisi

Zeytinburnu Veliefendi tesisatçı zarar verme ihtimali olmadan aşırı lağım atıkları ile dolmuş ve sürekli taşkın yapan pimaş için tıkanıklık açma robotu işlevselliğini sunmak istiyor. Lağım hattına basıncın da ayarlanarak gönderileceği sular ile yıkama yapabiliriz. Bazen ise helezon yay içteki tüm maddelerin hızlıca dağılacak forma dönüşmesini sağlayabilir. Uzunca bir kanalı 1-2 saatte temiz hale getirdiğimizi düşünün. Herhangi bir yerde kırma dökme olmadığı gibi kamera yerleştirip de incelemelerde bulunma durumumuz da vardır. Zeytinburnu Veliefendi tesisatçı döküm peteklerde petek temizliği yapmak ve döküm peteğin ısınma sorunu için teknik servis ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. Alüminyum, mobil veya farklı petekler ve zemin altındaki birimler için de kullanılabilir olan cihazımız ile tüm içteki pislikleri özel ve güçlü etkili kimyasal ile tamamen almaktayız. Uyguladığımız işçilik ile pis ve kireç tutmuş katmanlar açılacağı için ilk ısınan su ile bunun iletildiği diğer güzergahlar arasında ısı uyumluluğu olacaktır. Evin odalarının soğuk ve ılık kalması için bu tür çözümleri önermekle birlikte zararı da olmadığı gibi merkezi sistemde kalorifer temizleme ve bakım gibi hizmetleri de alabilirsiniz. Petek içindeki suyu daha sıcak hale getirmek ve peteklerde kullanılan doğal gazı azaltmak için önerilmektedir.

Zeytinburnu Veliefendi tesisatçı en son teknolojiyi kullanarak su tesisatında kırmadan su kaçağı tespiti yapabilir. Mutfaktaki musluk ile bağlantısı olan su borusunda sızma yeri eklem ve bağlantı kısımlarında genelde olmaktadır ve eğer delinmiş ise ses çıkartır. Az da olsa belirtisi olması yeterli olup ses detektörü ile hemen tarama yapıp yerlerini de bulup, onarım sürecine geçeriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87