Kazlıçeşme Tesisatçı

Kazlıçeşme tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Zeytinburnu semtine servisimiz bulunmaktadır.

Kazlıçeşme Tesisat Tamircisi

Kazlıçeşme tesisatçı küvetin alt kısmında döşenmiş su borularını cihaz ile analiz edebilir. Kamera alıcıları ile küvete bağlı su borularında su kaçağı tespiti işlemini hasarsız yapabiliriz. Döşenmiş olan borularda eğer ses hareketliliği varsa detektör ile veyahut kamera ile yerlerini bularak doğru alanlarda kırma çalışması yapabiliriz. Genelde küvetin bağlantı borularında sızma olmaktadır ve çözüm de ekibimiz de yer almaktadır. Kazlıçeşme tesisatçı makine kullanımı prensibini benimsemiş ve radyatörü yerinden sökmeden petek temizliği yapma amacını taşımaktadır. Normal şartlarda 4-6 sayılarınca peteklere elimizdeki güçlü cihazlar ile bakım yapılmasının süresi 1-3 saat vakit almaktadır. Petek yıkama için iç sirkülasyonda yoğun su aktarımı ve bununla beraber petek için zararsız ilacın birlikte gönderilmesi gerekir ve bu süreç içteki katı maddeleri çözelti haline getirecektir. Devir daim devam ederken havlupan gibi kısımlar olduğu gibi cihaza direkt bağlamak ve petek kenarında da çalışma yapma gibi seçeneklerimiz olduğu gibi tüm maddeler cihazın filtresinde birikir ve bunu da atık sistemlerine göndeririz. Temiz suyun eklenip, ilk ısıtmanın yapılması ile peteğin ilettiği sıcaklığın artması için her türlü koşulu oluşturmuş olacağız ve bunun için gaz masrafını da düşürmenizin önü açılmaktadır.

Kazlıçeşme tesisatçı tuvalete düşen küpenin, yüzüğün, saatin, telefonun, kolyenin gideri tıkaması problemlerinde tıkanıklık açma helezon yayı ile sistemi temizleyebiliriz. Bazen ise ek aparatlar ile çok derine gitmemiş ise geri çıkartma ihtimalimiz de vardır ve en güzeli tadilat olmadan bunu uyguluyoruz. Helezon yay sıfır noktasına sokulup yavaşça gönderilirken, zarar oluşturmayan titreşim verilmesi kanalın açılması için yeterlidir ve 30 metreye kadar bunu uygulayabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87