Ümraniye Tantavi Tesisatçı

Ümraniye Tantavi tesisatçı firması olarak ilaçla petek temizliği , tıkanıklık açma ve kameralı su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Ümraniye semtine hizmet vermekteyiz.

Tantavi Tesisatçı

Ümraniye Tantavi tesisatçı tuvalet kağıtları giderin taşması ve dolmasına neden olur mu sorusu için tıkanıklık açma cihazı kullanarak kamera ile bakmamız gerekmektedir şeklinde cevap verebilir. Sayısız atık birlikte hareketsiz kalırsa kanalı doldurur. Helezon yay yerleştirip küçük darbeler ile hareket ettiririz. Sivri ve delici ucu olmaması ve saniyede 10’larca defa titreşim verilmesi ile uzunca bir kanalı bile tüm atıklarla beraber uzaklaştırabilir. Ümraniye Tantavi tesisatçı alüminyum kaloriferlerde petek temizliği yapabilir. Eski tip demir döküm, zemin altına döşenen ısıtma birimlerinde veya duvara monte edilmiş petekleri sökmeden iç temizlenmesini uygulamaktadır. Kireci devamlı biriken ve katmanları, kanalları çok dar hale gelen kaloriferden su sıcaklığı bile geçemez ve “petek devamlı soğuk kalıyor” şikayeti bu yüzdendir. O kirecin çözülmesi için güçlü şekilde kimyasalın aktarımı gerekir. Çabucak tıkanan petekleri içten temizlemek ve açmak için yoğun su ile birlikte kimyasalın aktarımı hızlı çözünmesini sağlarken, cihaz ile alındıktan sonra sıcaklığı eskisine göre yüksek değerlere geçecektir. Ayrıca peteklerdeki suyu ısıtmada kullanan cihazınız varsa ısıtma gideri düşüşü ve özellikle merkezi ısıtmalı evlerde sıcaklık artışı gözlenecektir.

Ümraniye Tantavi tesisatçı kırıp dökmeden su borularında su kaçağı tespiti yapabilecek birkaç cihazımız vardır. Banyonun duvarına bağlı lavabo şebeke borusu vardır. Banyo şebeke borusundaki sızma yatak odası duvarında ıslanmaya neden olmuş olabilir. Her iki kısmı da baştan sona özellikle akustik ses tarama cihazları kullanarak araştırıyoruz. Yapılan incelemelerden sonra sabit bir veya birkaç noktayı işaretleyip, kırdığımız da onarım için her türlü şart hazırdır. Buradaki önemli nokta analizin hasarsız yapılmasıdır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87