Ümraniye Dumlupınar Tesisatçı

Ümraniye Dumlupınar tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Ümraniye semtine servisimiz mevcuttur.

Dumlupınar Tesisatçı Telefonları

Ümraniye Dumlupınar tesisatçı ustura, tıraş bıçağı, tıraş makinesi ile erkeklerin tıraş olduktan sonra lavabodan sakalın gitmemesi ve taşması için tıkanıklık açma helezon yay ekipmanı ile kırmadan çözümler sunmaktadır. Duvarın boru ile birleşim yeri çıkartılıp tesisat ve gider kanalına yönelik kamera ile inceleme yapıldıktan sonra helezon yay yavaşça yerleştirilip titreşim verilmesi, lağım suları ve devamına ilişkin tüm maddelerin hareket etmesi ve gitmesini sağlayacaktır. Ümraniye Dumlupınar tesisatçı İstanbul’da kalorifer petek temizliği fiyatları bakımından garanti sunan ve özellikle Kış aylarına girmeden önce mutlaka bakım yaptırmanızı öneren firmadır. Günümüzde senelerin kirliliği yaklaşık 1-2 saatte tamamen ortadan kalkabilir. Profesyonel petek yıkama makineleri ile kimyasal enjekte etmekteyiz. Banyo, kombi veya farklı bir kolektör ile zemin altı petek ısıtma sisteminde yıkama işlemlerini de uygulayabiliriz. İçteki maddeler genelde katı formdadır ve ancak basınçlı su ve kimyasal ile birlikte kullanılırsa çözünürler. Geri çekmek içinde aynı cihazı kullanırız ve tamamen açıldığından emin olmak için termal kamera ile tarama işlemleri de yapabiliriz. En nihayetinde sıcaklığı yükselen petekler ve fazla tüketilen yakıt problemine kesin çözüm %40’lara kadar önlem alma durumunuz vardır.

Ümraniye Dumlupınar tesisatçı petek borusundan akan suları durdurmak için su kaçağı tespiti tekniklerinden ilacı petek kenarından gönderme işlemi yapmaktadır. Petekte eğer kirlenme varsa önce petek sularında temizlik çalışması yapmamız gerekir ve bu hizmeti de vermekteyiz. Genelde 24 saat içinde tüm sızıntılar bu şekilde durdurulabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87