Zeytinburnu Merkez Efendi Tesisatçı

Zeytinburnu Merkez Efendi tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , su kaçağı tespiti ve petek temizliği servisimiz bulunmaktadır. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Zeytinburnu semtine hizmet vermekteyiz.

Merkez Efendi Tesisat Ustaları

Zeytinburnu Merkez Efendi tesisatçı yalnızca tıkanıklık açma işlemi değil eskimiş pimaşlardaki çatlakları kamera ile bularak sayısız problemleri çözmektedir. Pimaşta yalnızca kırılan boruyu değiştirmek için veya tıkanmış pimaş tuvalet, lavabo, banyo gider borusunu cihaz ile kırmadan bulmak için fayans ve duvar dışından uygulamalı özel kamera tarama sistemlerimiz vardır. Atıklar için ise helezon çelik yayın kanala eklenmesi ile hareketin, devinimin tekrar başlaması ve sayısız nesneleri hızlıca hareket ettirebilecek çalışmalar için bizi arayabilirsiniz. Zeytinburnu Merkez Efendi tesisatçı %100 peteklerdeki kireçten, çamurdan kurtulmak için petek temizliği uzmanlarında bulunan etkin cihazları öneriyoruz. Hava birikmesi olması kenardan alınan hava ile soğumanın gitmesi gibi çözümler ile bu kirlenmeler yok olmaz. Kesinlikle petek paneli içine çok hızlı su aktarımı yapılması gerekir. Kolayca su ile çekilebilecek kaba pislikler için uygularız ve bir hortum suyu ittirirken, diğeri çekecektir. Cihazımızda birleşir ve orada filtreleme yaparız. İlaç eklediğimiz de ise daha zorlu olan maddeleri alırız ve sudaki berraklaşma inanılmaz hale gelecektir. Peteğin sökülmesi olmadan bu işlemler yapılırken suyu ısıttığımız anda ise petekte ısı artışı ve sonraki aya ilişkin faturada bazı düşüşler görebilirsiniz.

Zeytinburnu Merkez Efendi tesisatçı kombi bar saatindeki düşük rakamlar ve sabitlenmemesi sorunlarında su kaçağı tespiti alanında termal kameralı analiz yapmaktadır. Isı dalga yayılımlarını cihaz ekranı ile suyu akıtan petek ve boruları bulmak için kullanırken, eklenecek kimyasal ilaç ile petek nereden su kaçırıyor ise orada tampon ve tıkaç vazifesi görmekte olup kısa sürede kronik petek suyu kayıplarına son verebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87