Güngören Mehmet Nesih Özmen Tesisatçı

Güngören Mehmet Nesih Özmen tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkalı gider açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Güngören semtine servisimiz bulunmaktadır.

Mehmet Nesih Özmen Tesisatçı Telefonları

Güngören Mehmet Nesih Özmen tesisatçı işin uzmanı olan ekip ile su sayacının sürekli çalışması, boşa dönmesi problemini araştırmak için su kaçağı tespiti ekiplerini yönlendirebilir. Su borusundaki delinme sebebi ile su sayacı boşa dönebilir mi? Bu kesinlikle mümkün ve sesleri akustik ses detektörü vasıtası ile yüzeylere değdirerek iç tabakadaki gürültüleri de bazı ses filtrelemelerini yaparak kulaklık ile dinleyebilir ve hasarlı hale gelmiş su borusunu makine ile bulduktan sonra onarımlara geçebiliriz. Güngören Mehmet Nesih Özmen tesisatçı tuvalet ve klozet tıkandı problemleri için tıkanıklık açma profesyonel firmamızı tercih edebilirsiniz. 1. Kattaki komşunun tuvaleti, banyosu, lavabo gideri tıkandığı anda sizin üst katta olmanızdan dolayı size etki edebilir. Komşunuz gideri kullanamadığı gibi sizin de kullanmanızın önünde engel oluşturuyordur. Belki de sorun ana giderlerde yani bodrum katta da olabilir. Tüm bu sistemlere boru içinden erişebilecek helezon yay kullanıyoruz. Atıkların tamamına temas etmesi ile birlikte sayısız türdeki atıkların hareketsiz kalması titreşim dalgaları ile boru içinden sağlanır. Kamera yerleştirip en net hali ile görüntüleri bile inceleyebiliriz.

Güngören Mehmet Nesih Özmen tesisatçı sıcak suların peteklere eşit dağılmaması olan evlerde petek temizliği işlemlerini uygulayarak çözüm getirebiliriz. Tüm petekler genelde eşit ısılarda olmalıdır. Reglaj ayarı güzel yapılsa bile ve herhangi bağlantı hatası bulunmasa da sırf yıkamanın yapılmaması soğuma nedeni olabilir ve fazla olarak doğal gaz tüketiyor olabilirsiniz. 10’larca litre sudan bahsediyoruz ve bunları çekip, arıtıp yeteri kadar kimyasal ilaç uyguladıktan sonra tam anlamı ile tüm maddeleri alabiliriz. Suyun daha sıcak halde aktarımının önünü açıyoruz ve %40 gaz tüketimine dair az fatura ödeyen müşterilerimiz de vardır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87