Maslak Tesisatçı

Maslak tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , tıkanıklık  açma ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Şişli semtine servisimiz bulunmaktadır.

Maslak Tesisatçı Telefonları

Maslak tesisatçı suyu aralıksız akıtan, sızdıran şebeke borularını bulmak için su kaçağı tespiti sistemleri kullanır. Herhangi bir yüzey düşünün. İçinde şebeke hattı var. O noktaları dinleriz. Ses detektörü kullanır ve iç katmanda ses var mı ona bakarız. Ses yoğunluğunu frekans ile netleştirir ve işaretlediğimiz kısımda onarımda 1-2 saate bitecek şekilde yapabiliriz. Maslak tesisatçı kaloriferdeki suyu arıtmak ve temizlemek için özel petek temizliği makineleri kullanmaktadır. Çünkü bu yapılmadığı taktirde iç tabakalardaki kirlenmeler inanılmaz ileri boyuta oluşur ve zaten soğuk olan petekler buz gibi oluşuma dönüşür. Banyoya taşınan bir cihaza su ekleyerek havlupan ile kablo bağlantısı yapılır ve suyu bir taraftan çekilir ve arıtılan su geri peteklere gönderilir. Kaba pislik denilen kısmın alınması bu şekilde olacaktır. Petek sularında inatçı kirler vardır ve evde sürekli peteğin üstü, altı soğuk kalmasına neden olan kireç, çamur gibi maddeleri arıtma anlamında kesinlikle kimyasal ilaç eklemesi yapılmasını önermekteyiz. Kanaldaki aşırı maddeler ne kadar uzakta olursa olsun panel içine yerleşen kimyasallar ile çözünür ve basınçlı su ile alırız. Soğuk kalan peteği ısıtmak ve temizlemek için bu size iki sene kadar randıman zamanı kazandıracaktır ve memnun kalacağınızı umuyoruz.

Maslak tesisatçı özel ve hemen kanal içine yerleşebilecek türde tıkanıklık açma sistemleri kullanır. Klasik kullan-at ürünleri asla değildir. Uzunca boyu ve cihaz tarafından sağlanan titreşim verme yeteneği sayesinde helezon yay tuvaletten, banyoya ve diğer ağır atık sıhhi kanallarına kadar iç tabakalardaki noktaları hızlıca hareket ettirir. Yoğun halde duran lağım suları atık oynaması, hareket etmesi nedeni ile hızlıca gidecektir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87