Esenyurt Ardıçlı Tesisatçı

Esenyurt Ardıçlı tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve ilaçla petek temizliği servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Esenyurt semtine hizmet vermekteyiz.

Ardıçlı Tesisat Tamiri

Esenyurt Ardıçlı tesisatçı radyatörün verimli ısınma şartı içinin temizliği, sıcaklık derecesi, hatasız tesisat döşenmesidir. Önemli şartlar ise petek temizliği ile düzenli bakımdan geçer. Peteğe aktarılan 50 derecelik suyu düşünün. Karşısında kireçten set duruyor ve oraya çarptıktan sonra devamına sıcaklık iletilmiyor. İşte bunu ortadan kaldırmak için ilaç ekleyip kireç set duvarının çözünür kıvama getiriyoruz ve basınçlı su ile çekiyoruz, cihazda birikmesi sağlanıp filtre kısmını döküyoruz. Özel bir cihaz ile devir daim yaptırmakla birlikte yüzeyinde en ufak ısınma olmayan peteklerde dahi başarı elde edebiliriz. Esenyurt Ardıçlı tesisatçı mutfak evye giderlerini temizleyebilecek ve mutfak evyesi su giderinde tıkanıklık açma çalışmaları yapabilecek firmadır. Bazı küçük saç veya gıda türündeki nesneleri eviye borusunun tamamen dolmasını sağlayabilir. Lavaboya kova dolusu su döküyorum ama açılmıyor şeklindeki veryansınlar da maalesef olmaktadır. Uzunca örgü şişine benzer bir telin matkabı andıran bir cihaza kelebek veya farklı bir küçük açıcı aparat kullanılarak eviye deliklerinden kullanıldığını düşünün. İçteki tüm nesneler hareket edecektir. Bu şekilde fiziksel müdahaleler daha derinlerdeki duvar arkasını kastettiğimiz oluşumlar için ise basınçlı su eklemesi yaparak bir nevi lavaboya ait tüm pimaş giderlerini su ile yıkayarak temizleme çalışmalarında tadilat olmadan sizlere örnek çalışmalar sunuyoruz.

Esenyurt Ardıçlı tesisatçı beton içlerindeki su seslerinin rakam ve seslerini artırma özellikli cihazlar kullanır. Parmak ucu ile bile kısıtlanacak alanları işaretleyebiliyoruz. Vana aç, kapa yaparak ses tekniklerinden de yararlanarak kırdığımız kısımda hemen suların hangi borudan betona aktığını da net şekilde görebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87