Ümraniye Esenşehir Tesisatçı

Ümraniye Esenşehir tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , kameralı su kaçağı tespiti ve ilaçla petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Ümraniye semtine servisimiz mevcuttur.

Esenşehir Tesisatçı Telefonları

Ümraniye Esenşehir tesisatçı otomatik rezervuar kumanda kolu ve şamandıranı bozulması, su sızdırması için su kaçağı tespiti ekiplerini arayabilirsiniz. Ayrıca klozet ile bağlantılı su borusundaki damlamanın duvarı ve fayansı ıslatması ve devamlı su akıtmasına yönelik ses detektörleri farkı ile orada etkili çalışmalar yapabiliriz. Su sesleri içteki çarpmanın etkisi ile farklı dalgalara ayrılabilir. Yalnız biz netleme ve filtreleme gibi özellikle ile noktasına varıncaya kadar konumlarını bulup klozet sifon tesisatında onarımları yapabiliriz. Ümraniye Esenşehir tesisatçı kalorifer sularının temizlenmesi, arıtılması ve peteklere temiz suyun aktarımını yapmaktadır. Belli hacmi kaplayan kireç ve bazı farklı maddeler suyun ısınması ile yerleşir ve adeta ürer. Üremesi ise petek panelindeki sıcaklığın düşmesine neden olur. Yüksek derecelerde peteklerin ısı vermesi için ise petek temizliği yapılması gerekir. Eklenecek iki kablo ve cihaz ile pislik ve kirli su bakımından derecelere göre solüsyon ekleyip, hızlı devrelerde devir daim yaptırırız. Alakalı tüm kirlilik cihazda kalır ve son safhalarda temiz suyun ve koruyucu maddelerin eklenmesine geçeriz. %30-%40 petek ısıtma maliyetlerini azaltmak ve sıcaklığın artırılması hedeflerine daha yakın hissedeceksiniz.

Ümraniye Esenşehir tesisatçı tuvaletteki suyun klozetin, alaturka tuvaletin ağzına kadar yükselmesi durumlarında tıkanıklık açma ekiplerini aramanızı öneriyor. Çünkü biz yüzeysel değil lağım borularına geçebilecek özel cihaz üniteleri ile temizliği vaat ediyoruz. Kısmen açılması gereken lağım boruları değil, çalışmaya başlamadan önce alınacak ilk ve son kamera görüntülerini bile gösterebiliriz. Kanal yapısı içine gönderilecek helezon yay açıcı plastiği kırmaz, atıkların sıkışma noktalarından tuvalet logarı ilerisine yani kanalizasyon sistemlerine geçmelerini sağlar.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87