Ümraniye Yamanevler Tıkanıklık Açma

Ümraniye Yamanevler tıkanıklık açma  kırmadan tuvalet açma , lavabo açma ve tıkalı gider borusu açma servisi robot makinalı cihazla yapılıyor. Emir tesisat aynı gün içinde Yamanevler tesisatçı hizmetleri vermektedir .

Yamanevler Robotla Tıkanıklık Açıcı

Yamanevler tıkanıklık açma bulaşık makinesinin atık borusu içinden geçen nesnelerin kanalı tıkaması için gider açma çalışmalarını sizlere sunmaktadır. Bir tuvalette olduğu kadar katı atıklar yoktur. Daha çok irili ufaklıdır ve bazen bir katran kıvamında kanallarda yapışarak durabilir. Bizim yaptığımız ise orada suyun çarptırılmasını ve tek yöne giden hareket ile uzaklaşmasını sağlamak, bir kamera ile teyit alma işlemleridir. Ümraniye Yamanevler tıkanıklık açma varken banyo gideri tıkandı, su kaçırıyor, koku nasıl giderilir, su gelmesi problemi gibi çoğu problemi bir arada tıkanma açma cihazları ile çözebilmekteyiz. Banyo giderini temizleme ve kanal açma çalışmasını robot cihazlar kullanarak yerine getirmekteyiz. Bunu uygulamak için banyo gideri kapağı sökülerek o bölgeye bir cihaz ve akabinde suyu basınçlı gönderebilecek bir düzenek yönlendiririz. Ayrıca herhangi bir atık suyun betona borulardan geçtiği bir sızıntı var mı diye kamera ile bakmayı da ihmal etmiyoruz. Banyo giderinin sebebi atıklar olduğu için yönlendirdiğimiz sularla bu birikintileri tam olarak ortadan kaldırmamız mümkündür ve genelde 15-30 dakika gibi zamanda bile net sonuçları alabiliyoruz.

Ümraniye Yamanevler tıkanıklık açma problemli ve devamlı karşınızda koku yapan, suyun yükselerek lavabo kanallarını, tuvalet küvetini taşırma noktasına gelen sistemler için garanti süresi vererek pimaş açma servis hizmetlerini sunmaktadır. Unutmayın ki kırma dökme, evi şantiyeye çevirme gibi eskide kalmış yöntemleri aklınızdan çıkarabilirsiniz, çünkü bunların hiç biri bizde yer almıyor.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87