Üsküdar Valide-i Atik Tesisatçı

Üsküdar Valide-i Atik tesisatçı firmamız son teknoloji robotlarla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetimiz vardır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Üsküdar semtine servisimiz mevcuttur.

Valide-i Atik Su Kaçağı Bulma

Üsküdar Valide-i Atik tesisatçı uzun mesafeli gider borularında kaliteli gider temizleme ve yıkama yapmaktadır. Tuvaletlerin içinde duran ve sıkışan atıklar için tıkanıklık açma robot cihazı kullanır ve kamera ile sistemlere bakarız. Tıkayan nesneleri helezon yaylı kanal temizleme aparatı ile plastik içinden yaparız. Orada sıkışan suyun etkisi ile basınçtan yararlanarak ilerlediğinden emin oluruz. Lavabo pimaşını temizlemede gider temizleme servislerinin kullandığı yöntem ise basınçlı sular ile giderdeki pisliklerin yıkanmasıdır. Üsküdar Valide-i Atik tesisatçı İstanbul petek temizliği firması, teknik servisi olarak çamurun, tortunun tıkadığı peteklerde garantili temizlik yapabiliriz. Tıkama vazifesi gören bu unsurlar sıcak suyun çabuk soğumasına neden olur. Petek tesisatı yıkama işlemlerinde kimyasal solüsyonlar ile bunları dışarı alabiliriz. Genelde sağ kenarda bulunan bağlantı ağızları ile cihazımızı bağlayabiliriz. Oradaki kaba pisliği cihazımıza alıp, ardından petek temizleyici ilaç ekleyerek daha fazla çözünür kıvama getiririz. Onların da dakikada 100 litreyi aşkın devir daimini yaptırarak bina içindeki tüm peteklerin tertemiz olmasını sağlayabiliriz.

Üsküdar Valide-i Atik tesisatçı fayansın altından suyun fışkırması belirtilerinde su kaçağı tespiti birden fazla sistem kullanabilir. Mikrofon alıcısı tutar ve zemin hareketliliklerine bakarız. Borudan suyun fışkırması ve fayansın altına çarpması orada gürültü oluşturur, çok geçmeden sabitleme yaparız. Birkaç santimetrekarelik alan kırılır ve hemen orada suyun çıktığını da görmüş olacağız. Şebeke hatlarında devamlı su eksilmesi varsa basıncın da sabit kalmaması gerekir. Şebeke borusunda basınç testi yapma cihazı ile denetler ve kimyasal ilaçlar ile onarabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87